A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

CKNikal

29.06.2010 21:21:40 | bobr
bobr
Ahoj cestovali jste někdo s CK Nikal do Turecka díky za info Hanka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 23.09.2018 10:59
Re: CKNikal  

proč by to měl být podvod ? V zimním období klesají týdenní zájezdy do Turecka běžně pod 200€. Asi to není s all inclusive ultra, ale i tak to může být zajímavé. Zimní Turecko bylo vždy tamnější vládou dotované aby se udržela nějaká pracovní místa.
Pokud jde o zájezd do Kappadokie, tak tam se k základní ceně připočítává balíček vstupů a balíček stravy. Ale i pak to vychází velmi zajímavě.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 10:09 158.255.26.***

Pozor,
CK v reklamných a propagačných akciách uvádza ceny len za čistý pobyt s raňajkami. To je asi ta cena 4 990 KČ.
K tomu si musíte pripočítať letenky, transfery, večere - ak máte záujem (odporúčam) a výlety. Nie všetky výlety, aj keď ide o poznávací zájazd, sú v cene.
K večeriam: po skúsenostiach s pobytmi s uvedenou CK (veľmi dobré), do hotelov sme sa vracali až večer a v niektorých miestach bolo veľmi ťažké nájsť reštauráciu a navečerať sa. Neriešim ceny, cez CK je to isto lacnejšie.

Toto sú skúsenosti z cestovania s CK po Európe.

Jaso
:-) :-) :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 09:04 31.192.89.***

Každý rozumný člověk si dokáže spočítat,že letecký zájezd na 8 dní,do Turecka za 4990,-Kč,je velký podvod .

Neregistrovaný uživatel
10.06.2018 09:10 176.97.9.***

Ano a vždy jsme byli spokojeni. Vloni Malaga Španělsko, předtím poznávací zájezd západní Turecko. Vše OK.

Neregistrovaný uživatel
23.03.2018 19:57 158.255.26.***
Re: čína  

A Vy ste už s uvedenou Ck cestovali ?
My áno (nie do Turerecka), boli to dve poznávačky v Španielsku a Portugalsku a až na to, že nás bolo jeden krát veľa, všetko bolo výborne. Hotel mal vždy naozaj mali 4 *, sprievodcovia výborní, naozaj sa nemáme na čo sťažovať.
Takže slovo "lumpárna" tam podľa mňa, určite nepatrí.

:-) :-) :-)
Jaso

Neregistrovaný uživatel
23.03.2018 15:17 93.91.150.***
Re: otázka o Číně  

kupte si rovnou cinske yuany - ve velkych mestech s dolarem problém není ale jinde to moc vyhodne není

Neregistrovaný uživatel
23.03.2018 14:57 91.192.35.***
otázka o Číně  

Prosím někoho kdo byl s Nikalem v Číně a mohl by mě dát nějaké informace. Jedu zájezd "Čína s plavbou po řece Yanze"Kolik si mám vzít jakých peněz(zatím si kupuji dolary - jedeme dva)
Něco trochu o programu.Jak to bylo s jízdou ve vlaku.Vím ,že jeden přejezd je celou noc.A co ty další?A taky jak to vypadalo na lodi.Jaké je ubytování?Aby to nebylo pod čarou ponoru.I to jsem zažila,ale ne s Nikalem.Jak je to s alkoholem?Jestli je možné si koupit víno.Dál mě zajímá,jestli jsou v někde v hotelu nebo na lodi bazény.
Ptám se proto,že jsem byla s Nikalem již mnohokrát - v Turecku,Indii,Thajsku a vždy jsem byla moc spokojená.V Turecku jsem se přehlídek zboží ( zlata,kůže,koberců) nazůčastnila a šla se projít po okolí.
Děkuji za jakoukoliv zprávu.Hájková :-)

Neregistrovaný uživatel
07.11.2016 21:08 194.228.11.***
čína  

CK Nikal se vytahuje, jaké úžasné čtyřhvězdičkové hotely nám nabízí., a pak vás ubytuje v hotelu,u kterého není vůbec možné zjistit nějaké hodnocení ani na sítích, ani přímo v hotelu. Konktétně šlo o záměnu hotelu Grand Mercure Baolong- 4,5 hvězdy za hotel Ramada Boutique v Shanghai, kde není možné nějaké hodnocení najít. Samozřejmě změna v ceně je výhodná- pro cestovku,ca.1000 na osobu a den. Za 3 dny pobytu a 30 lidech suma vyskočí na 90 000. Dalších 30 000 přistane na účtu CK Nikal za zvýšení poplatku za vyřízení víza do Číny, původně ohlášené 2 000 Kč byly krátce před odletem povýšeny o 1 000 Kč,čili celkem bylo nutno zaplatit 3 000. Přitom při hromadném podání si Čínské velvyslanectví účtuje 40 euro na osobu, což je néně než 1 200 Kč, takže za zprostředkování vyinkasují 1 800 na osobu. S tím se naštěstí u žadné jiné cestovky nesetkáte.
Ještě se připojuji k těm, kteří cestovali s Nikalem do Turecka.Tzv. předváděčky a následný nákup za "velmi výhodné" ceny, které se potom v městě Anthalii ukázaly jako úplně nejvýšší. No prostě lumpárna od začátku až do konce. Doporučuji všem- s NIKALEM NIKAM , to raději jeďte na chatu.

• Anonym (1)
tichý miroslav
11.07.2015 15:39 178.255.168.***

Turecko výborné levné průvodci milé pomůžou v nesnázích v bolesti hodnotil bych na 1 a 10 hvězdiček.

agika
01.02.2015 18:43 78.98.127.***

Áno, cestovala, na jar v roku 2013 a na jeseň v roku 2014. Asi ste zvedavá, či som bola spokojná, môžem Vás ubezpečiť, že veľmi! Boli to poznávacie zájazdy. Prvýkrát sme mali trasu Antalya - Belek - Manavgat - Pamukkale - Kemer - Myra (Demre) - Antalya. Všade čisto, výborná strava, kvalifikovaní sprievodci, moderný autobus, proste to nemalo chybu. Druhý zájazd Istanbul - Troja - Ayvalik - Pergamon- Kusadasi - Efez - Pamukkale - Antalya - Istanbul - a domov. Tento zájazd tiež bol veľmi dobrý, o všetko bolo postarané. Možno sa Vám bude zdať, že som až príliš spokojná, ale ja nehľadám chybu lupou aj tam, kde nie je. Môžem Vám len doporučiť.

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu