A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

CLUB SIDAR

15.06.2007 22:24:36 | 1evča
1evča
Ahoj 26.6.2007 odlétáme s Fischerem do Alanye hotel Club Sidar,internetové stránky hotelu jsou krásné, ale pokud jste v tomto hotelu někdo byl napište jestli je vše opravdu tak parádní, jak vypadá. Díky.... ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pussy 14.08.2008 18:58
Club sidar  

Ahoj, hotel bych všem skutečně doporučila, lepší hotel a prostředí pro letní dovolenou snad ani nenajdete. Hotelové pokoje jsou velmi prostorné, personál přátelský a ochotný, strava formou polopenze skutečně dostačující, v tom množství jídla si uričtě každý vybere. Bazén velký, dostatek lehátek i slunečníků - zdarma! Pláž cca 5 minut od hotelu, moře čisté. Noční život celkem pestrý,ale nezasahoval až k hotelu, proto byl v noci klid. Obchodníci nejsou vlezlí, jako v jiných např. afrických zemích, mají ze zákona zakázáno zatahovat nakupující do svých obchůdků. Lévné "značkové" oblečení, kožený sortiment, zlato, stříbro. Celkem výborná dovolená - s výberem neváhejte, budete spokojeni. (Cestovali jsme v srpnu 2008 s MyPlanet.)

squash
26.07.2008 04:29 88.100.179.***
RE: RE: CLUB SIDAR  

Ahoj,
v hotelu club sidar v alanyi jsme byli v roce 2006. Hotel je velice hezký, moderní, jí se venku na terase pod krásnou pergolou, 2x v týdnu se večeří přímo u bazénu. Pokoje jsou hezké, prostorné. Personál příjemný. Jediné, co nám vadilo, tak byla hlasitá hudba u bazénu a je to celkem dost daleko na pláž. Takže moc nedoporučuji s malými dětmi. Ale u hotelu je moc pěkný bazén i s malým tobogánem. Raději bych vám doporučila hotel Sara přímo u moře nebo hotel Kahya.

Sikina
15.07.2008 07:17 90.176.249.***
RE: CLUB SIDAR  

Ahoj,chtěla bych se letos podívat do Turecka do clubu sidar a dočetla jsem se,že jsi tam byla loni,můžeš mi tento hotel doporučit,chci tam jet i s dvouletou dcerou.Děkuji. :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Kylie1 11.06.2008 19:51
RE: RE: RE: Club Sidar  

Díky. :-D

• Anonym (3)
Kylie1 10.06.2008 15:32
RE: Club Sidar  

ahoj, taky by mě zajímala recenze na tenhle hotel, právě jsem ho našla v lastech :-)

• Anonym (5)
ZS
29.05.2008 10:23 88.101.65.***
Club Sidar  

Ahoj, hledala som na internete receznciu na hotel Club Sidar v Alanyii, ale žiaľ nič som nenašla :-( len váš dotaz na tento hotel z minulého roku. Mohli by ste mi ho teda popísať bližšie a či ste s ním boli naozaj spokoná??? Díky moc!!!!

• Anonym (1)
1evča 15.06.2007 21:24
CLUB SIDAR  

Ahoj 26.6.2007 odlétáme s Fischerem do Alanye hotel Club Sidar,internetové stránky hotelu jsou krásné, ale pokud jste v tomto hotelu někdo byl napište jestli je vše opravdu tak parádní, jak vypadá. Díky.... ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu