A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

delegáti v Turecku

17.06.2007 10:20:44 | adrijaneta
adrijaneta
Mám dotaz jaky máte zkušenosti z delegáty v Turecku a která ck má seriozní delegáty?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Big smile 08.12.2014 11:05
Re: delegáti v Turecku  

MisaKraus: pokud to tak bylo myšleno tak také nesouhlasím, nicméně hlavní problém čechů je rozeznat to k čemu delegát je a o co ho mají a nemají žádat.

Jiřina Chmelíková
05.12.2014 17:15 90.177.37.***

Dobrý den,
asi jste neměli delegátku Helenu K. z CK TopFly, která je značně arogantní, žádné problémy neřeší a zodpovědnost přenáší na CK a ta zase na hotel. Zajímalo by mě, za co je placená. Letos jsem ji zažila, kdy nám vyměnila hotel, s 5 letým děckem nás dala do hotelu, kde bylo celkem i s námi - /5 členná rodina/ asi 10 klientů a kde nefungovalo vůbec nic - ani bazén, ani bar, ani pláž, zkrátka jsme seděli na pokoji a dívali se ven oknem na značně frekventovanou silnici. O jídle bych mohla psát hodně, asi jako před 30 lety v 5. cenové skupině. A to jsme měli zaplacené all inklusive.
Dovolená - katastrofa a velký podvod od zmíněné CK. A to jsme chtěli připravit hezké podzimní prázdniny našim dětem.

KrausMisa nepřihl.
05.12.2014 09:27 213.168.187.***

Big smile, tady jde i o to, že turista se nechal slyšet, že Češi by chtěli služby zadarmo..........., což v případě delegáta z CK není pravda. Letos jsem například delegátku vůbec nepotřebovala, co jsem chtěla, vyřídila jsem si sama. Ale nemůžu souhlasit s turistou....... za co tedy jsou delegáti placení, když ne za to , aby pomohli klientům, když to potřebují.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Big smile 04.12.2014 17:25

Musím souhlasit s turistou, je bohužel specialita čechů viset na delegátovi a považovat jej za osobní chůvu. Česi se nedomluví a nejsou schopni si vyřídit základní věci, ale vlastně zásadní problém je v neznalosti jazyků, což mi jedna delegátka potvrdila, že až se češi domluví tak by mohli mít o třetinu míň práce. Já už v Turecku na schůzky s delegátem nechodím, protože je to pro mě bezpředmětné, ale ze začátků můžu porovnat české a německé informační schůzky a je to opravdu někde jinde :-\

• Anonym (2)
KrausMisa nepřihl.
04.12.2014 14:05 213.168.187.***

Turisto, když jedu z cestovkou, tak jsem si snad toho delegáta zaplatím a když si ho zaplatím, tak snad mám nárok chtít od něho službu. O nějaké službě zadarmo v tomhle případě nemůže být ani řeč.

• Anonym (2)
turista
04.12.2014 11:09 89.102.11.***

Tak chcete na dovolenou nebo sháníte delegáta ?jsouti češi pořád tak neschopní,že nejsou schopni být na vlastní dovolené sami?Z delegátů jsou dnes jen ubozí služebníci ,co musí klientům buď lé stdo zadku ,aby i nestěžovali na trapnosti neo rezignují.V žádnm jiném povolání se nemění tak čato personál jako v této braži.Z čechů je m istále vc a víc na zvracení-malost a n eschopnost ,ale i vychcanost tohoto národa je neskutečná.Neustále cestují ,ale zásadn bez peněz a co nejvíce slžeb zadarmo a nedej bože kdyžjim nevyhovíte.

• Sally
  • Anonym (1)
aglo
25.05.2014 21:20 85.216.199.***
Re:  

monka, neviem, co je na tom trapne, ak si niekto nevie popytat kluc od izby. Ak neviem cudzi jazyk, nemusim predsa sediet doma. Ani si nemyslim, ze si niekto robi z delegatov sluzky. Tak ako dovolenkari su rozni, tak aj delegati. Vzdy je to o ludoch, o vzajomnej komunikacii. Su v praci, takze kazdy pracujuci/ hlavne s ludmi/ , vie co to obnasa. Najdu sa aj taki delegati, ktori sa spravaju, akoby sme ich svojimi dotazmi rusili pocas ich dovolenky.

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
Jaja 25.05.2014 10:19
Re:  

Snad nejhorší delegáty má CK Neckermann. Loni nás podvedli s ubytováním a trvalo to 2hod. než jsem je přesvědčila, že mám zaplacené něco jiného. Delegátka byla drzá a nic nechtěla moc řešit. To znám dobře německý i anglický. Ona uměla tak němčinu z 5.třídy základní školy. =-O

• Anonym (1)
monka
23.05.2014 11:29 85.105.46.***

Všem klientům co přilétají do Turecka:už je na čase,aby se češi naučili být aspoň trochu samostatní a nedělali si z delegátů služky,je to čím dál horší jak se lidé k těmto zaměstnancům chovají.Delegáti samotní mají jen velmi malé pravomoce.To ,že velká část si neumí říct ani o klíče na pokoj je v dnešní době trapné.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Vladka
09.11.2013 17:34 91.192.32.***

Také jsem byla s Firotourem v. Kemeru náš delagát byl pan Kubač. Musím říct, že byl opravdu profesionální a velice příjemný. Opravdu tleskám

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu