A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Do Turecka s BECK

16.04.2007 21:00:14 | ilcca
Nevíte někdo něco o zájezdech do Turecka od firmy BECK?

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.06.2016 08:17 31.192.89.***
Re: S CK Beck?  

S CK Beck- NIKDY !!!!!!!!!

• Jaja
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2016 15:34 14.3.34.***
Re: S CK Beck?  

Tak ja bych klidne s nima za par kacek jej a stejne bych nic nekoupil

Neregistrovaný uživatel
11.05.2016 08:30 91.219.240.***
S CK Beck?  

Všichni snad ví,že tato"cestovka" je zaměřená na předváděčky v zahraničí....z Rakouska si klienti odváží parní vysavače,z Itálie biolampy....Dokud budou klienti,bude to těmto šmejdům procházet. :-X

• Sally
  • Anonym (1)
H.G.
17.05.2013 19:53 90.181.219.***
Re: Koberec z turecka  

Ozvěte se mi na adresu hagro.centrum.cz Mám podobnou zkušenost, kterou ale zatím řeším.

Sally 05.04.2013 13:42

Delegáti z toho mají provizi, to vím zcela jistě, nevím jak velkou. Jde o to pročíst pořádně smlouvu. jde o to, jestli ji Marie dostala do ruky, nebo jestli jí vůbec ještě má. Šance malá ale je, že to když už to byla akce cestovky, tak by mohla pomoct. Ale bude to moc a moc těžké :(

pe.ka 05.04.2013 13:37

A ještě pozn.: - pokud jste v této diskusi navíc správně, tzn. že jste jela s CK Beck, tak to už jste úplně namydlená. T \o/ ahle cestovka je přeci na tohle zaměřená.

pe.ka 05.04.2013 13:34

Hm, tak to bude fakt problém. S Ck to nemá nic společného, delegát Vás tak akorát někam zavede a pak se Vám "věnují" prodavači. Či-li smlouva je záležitostí mezí Vámi a prodejcem, CK , resp. její delegát, z toho může mít tak max. nějakou provizi. Z již uzavřené a podepsané smlouvy se vyvazuje obtížně u nás, né tak v Turecku, které navíc není ani členem EU, aby se dala uplatntit nějaká společná pravidla.

Sally 05.04.2013 13:12

Je to špatné. Jde o to, kdo "donutil"? Jeslti CK nebo prodejce/výrobce koberců. Byli jsme různě na zájezdech, kde se nás snažili přeśvědčit o koupi čehosi, ale buď jsme chtěli nebo nechtěli. Nikdfy jsme nekoupili nic, co bychom koupit nechtěli a co nám někdo vnucoval. Ale to asi nechcete slyšet.

Skutečně mám obavy, že to nebude nic lehkého, ale musím si rýpnout, všude se stále omýlá, jak nebezpečné (a hlavně v cizině) něco podepisovat, platit kartou bez dohledu, ale hlavně tn podpis. Podepisujete smlouvu, které nerozumíte a navíc si tam uvedete (určitě) číslo účtu s povolením inkasa. Pokuste se obrátit o pomoc na Vaši CK, případně na Asociaci cestovnícjh kanceláří (http://www.ackcr.cz/). Ona to asi finančně nebude žádná sranda, protože já držel v ruce koberec za několikset tisíc €. A chce to rychle, čas běží, penále naskakují a pak to už může řešit exekutor. Nebudu Vám tady m,alovat jak je všechno jednoduché a jak to vyhrajete. Jestli to bylo přes naši CK, máte tu možnost ještě přes SOS (http://www.asociace-sos.cz/)
Držím Vám palce

• Anonym (8)
marie zidekova
05.04.2013 10:58 178.41.115.***
Koberec z turecka  

Prosím!!!!! Kdo mi poradí jak mám odstoupit od kupní smlouvy koberce z Turecka ? Byla jsem na zájezde s cestovní kanceláří,v Massine mne dotlačili k podepsání kupní smlouvy,po příjezde jsem zjistila, že mám vybílený ´učet, vyhrožují mi soudem, už mi poslali výhružný list,s tím, že se obracejí na soud,a zároveň si připočítali penále.Prosím, kdo má podobné problémy anebo měl, ozvěte se, jsem zoufalá Marie

• kulatyctverec
  • Anonym (4)
  • Anonym (1)
Caf.
10.09.2012 18:30 46.183.64.***
Re: Vídeň  

Jo, to už jsem si našla. Ale není nikde nic o stornu,.....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu