A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Do Turecka s TAILWIND AIRLINES

13.02.2012 15:59:13 | Zvo42
Zvo42
Letos poprvé letíme do Turecka s touto leteckou společností. Nikdy jsem o ní nic neslyšel, jen vím, že by měla údajně létat se starými typy Boeing 737/400. Tak nevím jestli být v klidu nebo mít nějaké obavy. Zatím jsme měli vždy štěstí na TVS, které létá novými stroji. Prosím najde se zde někdo, kdo tuto leteckou společnost zná, nebo dokonce využil její služby? Budu rád za každou informaci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.02.2019 16:37:11 62.204.235.***

letecká spol. Tailwind - jen přeposílám koment lidiček z r.2018

Veliké mínus je nesmyslné mezipřistání v Turecku (Antalay) a čekání 1 hodiny na výměnu palubního personálu, kdy vypnou klimatizaci a nechají Vás se smažit v letadle, když venkovní teplota je 35 C ve stínu a to Vás nepustí ani na WC, letecká spol. Tailwind je jedno velké zklamání (málo místa mezi sedadly, čistota a hlavně když nonstop létám ( 3 x denně) mezi Prahou a letištěm Ercan a vozím z 99 procent České turisty, tak proč neumím alespoň dobře anglicky a mumlám do mikrofonu pro let špatně turecky), příště již nikdy s Tureckou leteckou spol. Tailwind.
Datum pobytu: 10.6. - 17.6.2018
:-$

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 00:23:41 94.113.223.***
Re: Do Turecka s TAILWIND AIRLINES  

Ztotožňuji se spokojeností s výše napsaným a byl jsem také s letem spokojen oběma směry letu.
Letuška měla i smysl pro humor. Když jsem šel za letu na WC směrem ke kokpitu, neuvědomil jsem si, že WC je jen nalevo.
Letuška se mi dotázala jaké mám přání a já jí řekl, že hledám WC. Vtipně mi odpověděla: a přejete si jít na pravo na čerstvý vzduch a nebo na levo do ,,kabinky s WC,,? Na pravo byly jen východové dveře z letadla :-D

Jen vedení letecké společnosti by mělo mít pochopení pro CK a jejich klienty, protože nabízí cestovce CK Afrodita a i zřejmě dalším jen týdenní zpáteční lety v r. 2017 a ne delší např, 11 denní, aby cestující mohl mít pobyt na 11 dní a ne jen na ,,7,,. Zdeněk

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 00:11:59 94.113.223.***

U foukátka je na okruží ozubený povrch a když se s ním otáčí, tak se i dá foukání uzavřít :-) a je tam také i tlačítko na světlo :-).
:-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.07.2017 09:15:17 185.23.113.***

Katastrofa,na halvu cely čas fuka klima neda sa zavrieť potom ma človek anginu

• Sally
  • Anonym (8)
  • Anonym (2)
Sally 24.06.2016 06:57:15

S Tailwind 14. května 2016 do Ercanu, z Prahy načas, k jídlu bageta se sýrem ( :-(), na pití jen studené nápoje, ale bez umělých sladidel. Mezipřistání v Antalyi v poho, přílet do Ercanu asi 10 minut před plánovaným příletem.

Zpátky 21. května, odlet o cca 20 minut dříve, mezipřistání opět v pohodě, jídlo kuřecí maso s rýží a zeleninou + větší balíček se zeleninovým salátem, bagetou a margarínem a zákusek něco jako perník. Opět velký výběr nápojů bez sladidel a pak ještě káva nebo čaj. Bezproblémový let, pohoda.

Akorát někteří remcali, že posádka nemluví česky. A proč taky? Hlášení bylo v turečtině a v angličtině, což považuji v pořádku. Nejsou to české aerolinky.

• Anonym (8)
Neregistrovaný uživatel
23.06.2016 17:38:02 90.180.158.***

Travelservis je nejhorší společnost co znám. A to jsem už něco nalétal.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
29.09.2015 09:52:15 213.168.187.***
Re: Na severní Kypr přes Turecko s TAILWIND AIRLINES  

Oba lety i obě mezipřistání v pohodě a na čqas. Cestou tam starší letadlo, cestou zpět novější. Cestou zpět jsme byli mile překvapeni teplým jídlem , zákuskem, malým salátem a bulkou s máslem. Řekla jsem si 2x o pití nealko (narozdíl od TS zančkové, ne no name) a 1x o kávu a letuška s úsměvem splnila moje "požadavky". Rozhodně se nedá říct, že let s nimi by byl horší než předchozí lety s "našim" TS. :-\

• Sally
Tereza
07.09.2015 14:04:47 85.115.58.***

Mila Dano,
kdyby ste videla a vedela jak probihaji kontroly letadel a opravy TVS,verte mi, ze byste s nimi do toho letadla nesedla. Konroly odflaknute nebo dlouho neresene :] zas tak suprovy ten vas travel neni . Tez nechci nikoho strasit, ale to , ze maji starsi typy letadel neznamena, ze j hned vse spatne :) ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2015 10:24:43 88.100.136.***
Re: Antalya - doprava  

Jezdí meziměstské drožky staví na mávnutí ruky.

• Anonym (1)
ustí
19.08.2014 09:38:56 62.77.64.***
turci  

já jsem s nimi letěl v roce 2012a 2013 Dresden - Antalya a zpět... zatím žiju, něco stroje pamatují, je to taková Karosa do Španělska, ale pokud je pošlou do Německa resp. nad německo tak snad přežiji i tento rok 25.8. odlet O:-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu