A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

hotel Anitas beach club

21.06.2007 23:10:51 | saku
nebyl nekdo v tomhle hotelu? shanim naky informace ale na netu toho moc neni, tak prosim napiste. dik
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Leňouch
04.08.2014 10:08 194.228.223.***
ANITAS  

Byl letos někdo v Konakli v hotelu Anitas? Recenze tu jsou staré, tak by mě zajímalo, co se změnilo... nějaké typy, návody... letíme za měsíc :-)

Renáta
03.07.2012 11:50 195.113.162.***
Re:  

Dobrý den,
my odjíždíme do Anitas s německou CK za 10 dní. Můžete mi prosím napsat více info k pláži? Máme malého syna a mám trochu obavy, Pláž se mi zdá malá, lehátka téměř k moři a přístup do vody horší. Taky mám obavy z kapacity lehátek, abychom nemuseli brzy vstávat a obsazovat. Nedokážu odhadnout obsazenost hotelu v červenci.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
04.03.2012 19:48 81.30.229.***
Re:  

dobry den ,letos tam jedeme tak,,jedeme koncem cervna na 11dni.chci se zetrat,jake teploty zde budou/pokud to tedz vite/ a jeste to hlavni,kdyz si sednete u vody k baru,je tam stin,nebo to do Vas pali dekuji za odpoved

Neregistrovaný uživatel
01.03.2012 22:32 78.136.167.***

čauky děcka píši sice až po dvou letech.Anitas je prostě super hotel dobré papání krásní kocóři kteří vás obskakují moře mňamka no prostě bomba.Poslední den jsem se chtěla vyfotit na molu u velkých vln,gumové botky mě zradily,spadla jsem do moře a loket byl hned na šití. V racepci mi zavolaly taxi a už jsem jela do nemocnice vše OK.Tak s manželem stejně mockrát vzpomínáme na překrásnou dovolenou kde nás každý večer bavili sikovní klučiska kteří se opravdu snažili vyhovět jak mladým tak trocha starším rořčníkům.Děkujeme cestovní agentuře Travel Zuzka Daduová Šternberk :-)

laoela
28.06.2010 17:23 93.89.103.***
Super  

Nedávno jsem se vrátila z dovči. Je to tam uuuuplne bezvadne. uplne jsem litovala ze jsem jela jen na tyden... hotel cisty a krasny, zaměstnanci se cely den usmívají je to tam velmi prijemne místecko. pristi rok jedu zase.:)

• Anonym (2)
Luciferka 20.08.2009 11:35
Už se těším  

Už se docela těšíme. Do řecku (Thassosu,Zakynthosu) a Egyptě (Taba) jsem se rozhodla že skusíme Turecko. Tento hotel podle recnzí vypadá dobře, takže uvidíme. Je to už zaplacený, takže ještě aby přišli smlouvy a frčíme!!!

Nevíte jak je to s pokoji a s výhledem z nich. Jsou všechny na mořskou stranu nebo ne.
Jen doufám že za ty peníze nás neubytují do nějakýho zapadlýho pokoje abysme nekoukali někam do rákosí.

• Anonym (1)
Martynka
05.10.2008 09:58 89.102.43.***
super dovča  

my jsme byli v Anitasu toto září a jsme nadmíru spokojený!!! hotel čistý, personál ochotný a usměvavý, jídla a pití bylo hodně a chutnalo nám. moře bylo čisté, jen když byli vlny, plavaly tam řasy ale hrozné to tak nebylo. okolo hotelu sice nic nebylo ale tak 10 min pěšky byli už bary a krámky, navíc každý večer vás odvezou do Alanye na diskotéky a přes den jezdí do Alanye busy přímo od hotelu. super dovča, doporučuji všem !!!

• Anonym (1)
jumyna
14.09.2008 23:08 82.99.161.***
RE: RE: super  

Po úplatku jsme dostali pokoj, na který jsme měli nárok,na recepci si tak skoro u každého přijdou na slušný peníze,okolo hptelu je bordel,ale to v celém Turecku,jídlo bylo hrozný,moře špinavý,vchod do moře hrozný.Chvála jen na personál,kromě animačního týmu a programu,který byl katastrofální a chvála ještě na čistotu,myslím,že okolo to je jeden z těch lepších...ale nikdy bych už tam nejela a nikomu to nedoporučila :-( Byla jsem zklamaná

Lufik
10.09.2008 17:31 87.197.100.***
RE: super  

nedalo mi tam fotku :-?

Lufik
10.09.2008 17:29 87.197.100.***
super  

my sme sa pred par dnami odtial vratili a boli sme nad mieru spokojni, vsade bolo pekne cistucko, personal mily, velmi priatelsky, stale sa o nas starali. tiez na plazi a okolo bazena stale upratovali. my sme mali tym animatorov, ktori boli celkom fajn, takze sme mali aj "watergym" aj "waterpolo" a nikto tam do mikrofonu nehucal :-D jedla a pitia bolo fakt vela, nam chutilo. kazdopadne doporucujeme, my sa tam pravdepodobne o rok vratime tiez ;-) pripajam aj fotku, kazdodenny vyhlad pri papani 8-)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu