A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Hotel M. C. Arancia Resort

30.05.2007 09:07:16 | Luciane
Luciane
Ahoj.
Byl jste někdo v tomto hotelu, nebo o něm něco slyšel? Chystáme se tam s novomanželem.. :-)

Díky moc za každé info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.09.2011 13:33 217.112.161.***
Re: ARANCIA / NEDOPORUCUJEME ANI NEPRIATELOVI  

V tomtohotelu jsme byli velmi spokojení.Přijeli jsme na místo v půl 4 ráno,ihned jsme dostali pokoj,kde bylo vše čisté!!!!! Snídaně bohaté,obědy výběr ve vnitř hotelu nebo venku, placky ve stanu a další..večeři taktéž výběr. Přibrali jsme s manželem 5 kilo.. Ručníky jsme dostávali automaticky čisté každý den. Nebyl žádný problém, ještě jsme dostávali VIP sklenice ke stolům za tringelt číšníkovi. Hold když šetříte na blbostech, nedivte se že se pak tak k vám chovají..Tak jako vy k nim,tak oni k vám.Nám nevadí upustit pár set korun pro super dovču..My byli spokojení a díky animátorům a skvělým známým jsme si užili 2 týdenní dovolenou... Když jsme jezdili po výletech, našlo se pár takových jak zde píšou remcajících..kterří si ztěžovali že namají víc jak jeden druh zákusku k večeři, nemají čisté ručníky, klimu atd..ale pak jsme zjistili že chtěli šetřit a pak to tak dopadlo.. Pokud chcete jet příště na dovolenou, sáhněte si hlouběji do kapes.Pak jste vytočení a remcáte. Ten hotel je plný rucáků,to ano. My češi jsme byli jen 2 páry a vyhovovalo nám to,protože nás chválili že jsme čistotní,ne jako ty ruské prasata,které tam ten bordel dělali.. Příště letíme do Dubaje a určitě si nevzemu 3 hvězdičkový hotel, Boha Mária lidi co chcete, vše zadarmo? :-D :-D Čest práci..

Silvie
15.09.2011 13:23 217.112.161.***
Re: Hotel M. C. Arancia Resort  

My jsme tam s manželem byli a bylo to perfektní!!!! 5 hvězdičkový hotel, ve kterém je čisto..Nevím kde jste byli,ale asi už jste rozežratí,jak se u nás říká..Co chcete,aby vám nosili jídlo na zlatých podnosech? :D Většinou to vykládají ti,co mají doma bordel a žijou v humusu.Vzpamatujte se.. :-D :-D :-D Jediný kdo měl problém jsou pražáci a VY..

Hanka
01.07.2011 21:33 93.91.149.***

Musím taky něco napsat o tomto hotelu. My tam byli v září 2007 s 5letou dcerou a byli jsme spokojeni, ubytování super - výhled na moře, jídla dostatek, žádné fronty - je fakt, že bylo po sezoně,animační programy pro děti byly skvělé. Nechce se mi věřit, že za tu dobu se tento hotel změnil. Snad všichni píšeme o hotelu, který je v Konakli.Letos jedeme do Meryanu, prosím, kdo tam byl, napište něco o tomto hotelu.Jinak přeji všem krásnou dovolenou.

E-ma
30.06.2011 17:41 85.71.68.***

V Antalyi je letiště a pak ještě pojedete autobusem do Alanye do svého hotelu. :-)hezkou dovču a ať se vám v tomto hotelu líbí i přes ty negativní recenze.

Neregistrovaný uživatel
30.06.2011 17:29 213.250.211.***

Píšete Alanya, ale my máme letenky do Antálie, je to jen překlep? ??, Nebo jsou 2 hoteli téhož jména?? Už se v tom nevyznám

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
30.06.2011 17:21 213.250.211.***

Jedu tam zítra, 8.7.2011 zpět. Ozvu se mám docela bobky, co nás čeká

stoligová
30.06.2011 14:00 91.127.70.***

Dobrý deň ani náhodou nechodte do Arancie dnes ráno sme sa odtial vrátili a to bol humus, neochota, špina, bordel, málo jedla jednoducho odporúčam NIE! Verte toto nikde inde nezažijete v 5hviezdičkovom hoteli! Hľadajte dalej! Dovi

lianadi 03.09.2009 22:31
RE: RE: RE: pre Anaximander  

Přesně tak, souhlasím s klaara a andy.nikol!!! Já byla už několikrát v Turecku v různých hotelech. Byla jsem i v 5 hvězdě a to opravdu krásné.Tam se však cenová relace pohybuje úplně někde jinde!!! Ovšem i tam se pohybují Rusi, kteří se neumějí chovat. Rusáci jsou bohužel všude a obzvláště v Turecku je jich jak v Rusku:-))Že Arancii CK prezentuje jako 5hvězdičkový hotel a on ruku na srdce tento status nemá je mínus pro CK. Chtělo by je na to upozornit. Např. čedok si dává svoje hvězdy podle aktuálního zjištění. Na druhou stranu si snad proboha nikdo nemyslí, že za cca 26000 na 15 dnů bude bydlet v hotelu Imperial:-)!!!Cena, kterou jsme za daný zájez zaplatili odpovídá službám, které hotel nabízí. Ano, byly tam nějaké mouchy, ale to se stává všude... ano, musely se obsadit lehátka ráno, ale to je taky běžná věc..úklid probíhal v poho, klima šla a jak jsem psala, pokud se vyskytl problém, na recepci hned všechno vyřešili... jak říkám za vynaložené peníze odpovídající služby.To je můj názor.-)

klaaara
03.09.2009 14:02 88.103.153.***
RE: RE: pre Anaximander  

přesně tak.. my jsme byli spokojený já nechápu lidi, kteří si nechají tak pokazit dovolenou! my na dovolenou jezdíme relaxovat a ne se s někým hádat.. a sepisovat stížnosti...my jsme si to nenechali nikým a ničím zkazit!! je velmi zajímavé že když je tento hotel jak nekdo píše tak hrozný- tak proč tam mají stále plno?? když jsem v tmto hotelu pozorovala lidí musím opravdu říct že jsem se já sama za ně styděla jak se tam chovají... v jídelně někomu z talíře spadne ovoce n zem tak se ani neobtěžuje se sehnout a aspon to zvednou radši do toho kopne a nechá další lidi aby se o to zabili!! lidi o přes zákaz který je u vstupu odnášejí jídlo na pokoje pak není div že si človek sedne na chodbě do melounu za to ale nemůžou zaměstanci za to můžou ty lidi jak se tam chovají.. kdyby nebyli lidi pra... tak jsou koberce čisté... oni se sami nezašpiní někdo je zašpinit musí... a kdo asi??? a když se takhle chová všech 1000 lidí co je v hotelu tak se není čemu divit... a je pravda že každej má jinej náor a každej si představuje něco jiného ale já osobně jsem naštvaná na tyto recenze, protože když jsme je přečetli zájezd byl zaplacený a my se snažili o změnu hotelu což nešlo tak jsme se 3 týdny netěšili na dovolenou a měli z toho noční můry kam to pojedeme!! A když jsme přijeli vše bylo jinak... že nám uklizečka jednou zapomněla dát ručníky...že ve výtahu bylo teplo..na recepci taky... to nám bylo uplně jedno protože když šel človek ven tak tam bylo ještě větší teplo...hlavně že na pokoji klima byla OK! když jsme odlétali na dovolenou tak místo toho abych se tešila tak jsme byla znechucena z recenzí ale naštestí jsme si to tam užili!! kdo chce luxus at vytáhne o pár tisíc víc a jede jinam...

ANDY.NIKOL
03.09.2009 09:42 87.244.200.***
RE: pre Anaximander  

Ani nahodou nie sme z CK.My sme tam boli partia slovakov,ktory sme boli vsetci spokojny.A ak teda date na recenzie,tak potom asi vsetci co pisu pozitivne pracuju pre ck.Pozri si recenzie nizsie-Klaaara(10.8.),lianadi,Mones(11.8.),takze su ludia ktory tam boli spokojny,a nemali problemy tak ako vy...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu