A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Jak se oblékat....

30.05.2007 09:59:52 | Luciane
Luciane
... v 5* hotelu? Konkrétně v M.C. Arancia...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
šoli 13.02.2009 21:54
RE: boty na večeři  

V červnu letíme do hotelu Doganay Beach Club. Neposlali byste mi své poznatky z dovolené v tomto hotelu? Moc děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Sandy3 16.09.2008 15:36
RE: RE: RE: Re: Jak se oblékat  

Mno jak v které mešitě půjčují... byla jsem v mešitě, kde neměli na půjčení nic, ale já jsem naštěstí sama byla vybavena :) a myslim, že je to potěšilo, že turistka už věděla co a jak... a dlouhou sukni jsem neměla, jen po kolena. Chlapi se tam dívají stejně jak leckteří Češi tu... myslim, že o moc to není, tedy když asi člověk není blondýnka... A chození po ulici? Myslim, že nejhorší na tom jsou Dánky a Němky... ty toho moc na sobě nemají... Češky v poho.

cacorka15
13.09.2008 20:01 212.96.165.***
boty na večeři  

Zdravím!Jedeme do hotelu Doganay Beach Club už v úterý.Poraďte prosím,jestli manžel musí mít v restauraci k dlouhým kalhotám uzavřené boty,nebo stačí sandály?

• Anonym (1)
Johana K.
08.03.2008 19:45 77.104.243.***
oblečení  

Pokud narážíš na islám tak od ataturkovi reformy, je tam oblečení podle evropskýho stylu, takže s tím si starosti dělat nemusíš. :) ale je pravda že by se tam zrovna češky slovenky polky a rusky nemusely všude svlíkat.

Clara
26.02.2008 12:04 78.161.43.***
RE: RE: Re: Jak se oblékat  

Ahoj, k oblekani obecne - v turistickych strediscich se klidne daji nosit kratke sukne a tricka, kratase a pod., tam je to v pohode, na techto mistech jsou na spore odene cizince Turci zvykli. Ale pokud se vydate nekam, kde moc turistu neni, radeji to s vystrihy a kratkymi delkami neprehanejte. Z vlastni zkusenosti muzu potvrdit, ze turecti muzi do vystrihu opravdu ziraji, a je to hodne neprijemne. A pokud budete chtit navstivit mesitu, oblecte si kalhoty nebo dlouhou sukni, tricko s delsim rukavem, zadny vystrih a pro zeny na hlavu nejaky satek, ale v turistickych letoviscich vetsinou satky pujcuji, nekde i posleze venuji.

• Anonym (1)
Jarouš 22.02.2008 21:44
RE: RE: Jak se oblékat....  

Rozárie.
Rozhodně ne v plavkách.Pokud budeš chtít předvést svůj šatník tak klidně můžeš ale pozor na váhu kufrů do letadla.
Nemusí mít muž dlouhé kalhoty může chodit např. v 3/4 kalhotách, kraťasích,manželka chodila s takovým tím tureckým šátkem nebo co to je,uvazuje se to kolem pasu nebo se to dá přehodit přes ramena.Na večeři se ale chodilo přece trochu kulturněji.

Rozárie 22.02.2008 16:59
RE: Jak se oblékat....  

Jak se tedy oblékat "slušně" v hotelu - jak chodit na jídlo? Zajímá mě: musí mít muž dlouhé kalhoty nebo může chodit např. v 3/4 kalhotách, kraťasích? Mohou ženy mít např. kraťučké trička? Jaké máte zkušenosti - musíte se obléct nejlépe elegantně? 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
pajaja 04.08.2007 11:56
RE: RE: RE: Re: Jak se oblékat  

Dneska bych tvrdil že za jednoho draho

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarouš 19.07.2007 14:02
RE: RE: Re: Jak se oblékat  

A to jenom za jednoho?

pajaja 19.07.2007 11:40
RE: Re: Jak se oblékat  

oblékání je stejné pokud se bavíme o turi.strediscích jako v evropě jen tu mešitu bych taky vynechal. a turci jsou na ženské dost přítelkyni bych tam samotnou určitě nenechal možná za velblouda :-P

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu