A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Kdy a kam jedete?

20.02.2007 21:49:55 | Mila
Ahoj všem milovníkům Turecka,
sem pište, kdy a kam konkrétně letos do Turecka vyrazíte, popř. přidejte nějaký tip na CK, místo nebo hotel. :-P

Loni jsme byli v Kemeru a spokojenost, letos bych chtěla znovu! :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 21:13 185.73.100.***
Re: Mahmutlar/Kargicak/Alanya  

@};-- děkuji Vám ) těšíme se , přeji pěkné zážitky a pohodu )

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 11:33 93.99.12.***
Re: Kdy a kam jedete?  

Já jsem se dnes rozhodla, že si ještě letos uziju a pojedu sama. Vzhledem k tomu jsem měla omezené možnosti a nabídli mi hotel Acar. Byli jste tam někdo, prosím? Nebudu zklamaná?
Jinak přeji všem krásnou dovolenou

danuska 21.08.2018 10:29
Re: Saphir Hotel & Villas  

Díky napíšu jedeme do Turecka už po jedenácté pokaždé do jiného hotelu
stále koukám kdo už byl v Saphiru hodně píšou o diskotéce a nemohu se dopídit kde ta disco je kde si mám zařídit ubytování abych se tomu vyhnula
taky nechci u silnice to jsem zažila vloni v Pegasu tak snad se mi někdo ozve
Přeji všem hezký den

Neregistrovaný uživatel
20.08.2018 14:53 81.30.229.***

Tak to mate suprovou cenu,uplne zavidim,na 11dni to neni tato cena i ted.Ale my taky objednavame uz v rijnu dovoleny,ale je pravda,ze se dlouho ceka,ale ta cena to vyvazi.Preji peknou dovolenou a pak napiste. ;-) ;-)

Neregistrovaný uživatel
20.08.2018 13:05 84.246.166.***

Taky přeji krásnou dovolenou

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.08.2018 11:33 77.78.89.***
Re: Doris Aytur Turecko  

93.89.110- když Oba star doporučujete, tak jste měl(a) dobrou zkušenost. Dotaz na Vás- plážový bar prý jen nealko, čili ani pivko není AI? Prosím o Vaši zkušenost, chceme to zkusit koncem září. Díky, Honza.

Neregistrovaný uživatel
20.08.2018 10:38 185.73.100.***

Dobrý den, děkuji, ale měla jsem upřesnit - cestuji s malou dcerkou a jsme spíše cukrárnové povalečky a okukovačky památek , muzeí, jsem si jistá, že budeme áchichat hlavně nad pestrou architekturou a nad dobrým jídlem :-D Pokud budete také ještě dovolenkovat - přeji krásný pobyt a děkuji Vám za ochotu poradit ) @};--

danuska 20.08.2018 08:54

Mohu doporučit nyní Sapadere jepp safari kde se jede i k vodopádům
My jezdili na jepp safari vždy když jsme někde byli ,
ale kaňom Sapadere neznáme tak to také vyzkoušíme.
Naposledy jsme byli když se začala stavět přehrada na Alanyí ted už je určitě hotová tak jsem na to zvědavaá

• Anonym (1)
danuska 20.08.2018 08:29

Tento hotel máme objednaný již od října za cenu 17500 na osobu na 11dní
dvoulůžkový pokoj ne promo.Letíme od Fischera.
Fischer ho měl mnohem dražší nežli Neckerman tak jsem tam napsala s tímže píšou když najdu stejný hotel s nižší cenou dají mi to za tu cenu nižší a dalí.
Sice skoro rok čekáme ale snad to dobře dopadne.
Chtěla bych pokoj v hlavní budově 4,5 patro nad jidelnou směrem k zahradě a k moři
Je to dobrá volba? 8-)

Neregistrovaný uživatel
19.08.2018 17:09 93.89.110.***
Re: Doris Aytur Turecko  

Každopádně doporučuji Oba star- i když jeho cena je vyšší. Je tam výborná kuchyně a proběhla tam částečná rekonstrukce. V Blue Hawai jsme byly navštívit známé- hotel je krásný, ale kuchyně je slabší. Na této straně je ale krásná písčitá Kleopatřina pláž. Na straně Oba staru je vhodná obuv do vody.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu