A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

laska v turecku

19.04.2007 15:06:27 | hriesny andel
ahoj mam takovu otazku... zna nekdo nekoho, kto byl zamilovan do tureckeho muze? ake to je? tym myslim aky jsou muzi v turecku?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.01.2014 20:58 85.207.213.***
Re: laska v turecku  

a co myslíš,že si????když né sex

Tereza Frankova 19.09.2012 20:23
Re: Tereza Franková  

Ahoj,
no já jsem tam byla nejdřív asi 8 měsíců, to jsem si u nás platila cestovní pojištění, sociální jsem neplatila. Po návratu jsem na pojišťovně doložila cestovní pojištění a začala zase platit pojištění u nás. Od té doby jsem tam na tak dlouho v kuse nebyla, takže si vždy platím cestovní pojistku. A teď se společně chystáme za prací do Egypta. Pak už se v Turecku vdám a tady se prostě odhlásím a budu mít trvalý pobyt v Turecku. Já v Turecku pracovala. Takže jsem měla pracovní vízum. Ale jinak na 3 měsíce vízum nepotřebuješ, ale na delší dobu už jo. A nejsem si jistá, ale myslím, že když nemáš vízum, a jsi tam tři měsíce, tak se pak nesmíš tři měsíce vrátit do Turecka. Ale úplně jistě to nevím, protože já vízum měla, tak sem to nemusela tolik řešit.

Zuzka
19.09.2012 19:06 93.153.14.***
Tereza Franková  

ahojky Terez, prosímtě mám dotaz... jak to děláš se svým přítelem v turecku?? ty tam s ním žiješ?? a jak si řešila situaci tady u nás v čr?? myslím tím sociální a zdravotní pjištění.?? ty tam někde pracuješ nebo kde jsi vedená?? a co nějaké vizum..jak to prosím máš??

Moc by mi to pomohlo... také tam mám přítele a chtěla bych se za ním přestěhovat, ze začátku by mě také živil než bych si něco našla... ale nevím jestli se jen tak můžu odsud sebrat a odjet to tam zkusit třeba na půl roku??

Poradíš mi prosím moc.. děkuji... můj soukromý mail je když tak Zuzutinka@seznam.cz

Tereza Frankova 12.08.2012 21:32
Re: to Dulce (90.178.36.***)  

Myslím, že je hloupost tohle soudit o všech. Já jsem se svým přítelem přes rok. K nám, nebo jinam do Evropy bych ho hrozně chtěla dostat, ale odmítá. Chtěla jsem aby přijel alespoň na návštěvu, ale vůbec o to nestojí. Přijel jenom na návštěvu na Vánoce, a honem zpátky domů. A to nám oběma platil letenky k nám i zpět on. A koupil i všechny dárky a platil celý pobyt. A jinam do Evropy vím, že ho nedostanu, kdybych nevím co dělala. Takže si opravdu nemyslím, že bych pro něj byla nějaká letenka. A snadno dosažitelná pro něj taky nejsem. Dvořil se mi tři měsíce, než mě dostal na první rande.
A jak tady ještě někdo psal, na diskotéce sem byla hodně krát, s ním, i jinými přáteli (kluky turky) a nikdo po mě sex nevyžadoval.

Neregistrovaný uživatel
18.07.2012 18:37 95.102.226.***
Re: laska z hotelu  

hmm hotel Bilkay poznám veľmi dobre... staff a management takisto...

lenka
17.07.2012 23:05 213.180.53.***
Re: laska z hotelu  

zna se nekdo blize s veenim hotelu bilkay v alanyy

lenka
17.07.2012 23:01 213.180.53.***
Re: Odjezd?  

muzu vedet jak se ten manaher hotelu jmenujenebo alespon hotel taky se za jednim chystam

ali
07.07.2012 13:32 88.212.36.***
Re:  

Ahoj este to stale medzi vami trva?
Ktory fesak to bol?

ali
07.07.2012 13:31 88.212.36.***
este  

Ahoj este satale to medzi vami trva? S ktorym ak sa smiem spytat?

katy
24.11.2011 20:35 80.78.146.***
Turci  

Milé dámy, opravdu vám nechci kazit vaše dojmy z turků, ale pravda je (jak už tady padlo) že turistky jsou jen pro ně příjemné spestření svého pracovního dne někde v krámu či na hotelu. V Turecku je to tak, že pokud má holka (turkyně) sex před svatbou tak je běhna a rodina ji zavrhne nebo si toho dotyčného musí vzít. Proto mladí turci flirtují s turistkami, zkouší nabalit nějakou blbku, se skterou si užijí a která je veme do Evropy. Mimochdem pokud přijmete pozvání na diskotéku přijímáte hlavně sex o nic jiného nejde :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu