A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

last minute zájezdy

05.06.2007 17:35:37 | besiktas
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
paja31 25.05.2012 18:03:41
Re: last minute zájezdy  

Krásná cena. Takhle letěl manžel ze dne na den a v ráří tak poletí zas. Já taky rezervuji zájezdy dopředu, ale je fakt že manžel tím ušetří spousty peněz a o to víc má pak na víměnu. Ten ale nelétá do Turecka, ale do Egypta.

Eva
25.05.2012 17:27:46 165.72.200.***

já taky na to moc nervy nemám,copak kdybych jela jenom s manželem,tak v pohodě,ale kvůli malýmu musíme něco naplánovat,i když s těma dětma se tak těžko plánuje :-)

Adolfita
25.05.2012 13:31:25 193.245.34.***

Super cena to je,ale na tohle nervy nemám =-O =-O :-)

Evička 25.05.2012 10:49:08

ted má Alexandria,odlet zítra na 12 dní 4* all,se vším všudy za 11990 to je fakt super cena,škoda,že už nejsou prázdniny,klidně bych dneska zabalila a zítra frčela :-))

Adolfita 25.05.2012 08:19:26

No je mi jasné,že do 13 tisíc to nebude asi až takový zázrak..Ubytování nemusí být luxusní,stejně na pokojích akorát spíme,ale právě jsme chtěli aby bylo all na pláži..
Jinak odlet můžeme max. do středy 20.6.,abychom se nějak vešli..
Uvidíme možná že nakonec zvolíme jinou destinaci,do které se vejdeme :-(..nevím jestli bych totiž vydržela čekat až na opravdový last minut někdy týden před odjezdem :-S
Ještě k té ITS Billa Travel nevíte zda se dá u nich platit poukázkama Flexi pass? :-\

Lima
25.05.2012 00:17:40 85.71.72.***

Halibut
Tak jsem se taky koukla na tu doporučovanou adresu a ty ceny jsou tedy zatím dost vysoké,já myslím, že je ještě čas, oni nejvíc zlevňují tak 14 dní před odletem a samozřejmě pak ty hitovky - kdy se odlétá za 2-3 dny.Muž mi vždy říká, tak si vše připrav a seď u počítače,ať můžeš klidně druhý den vyrazit, ale na to já nemám dost dobrodružnou povahu.Proto si zájezd vybírám už od listopadu,projdu si, co potřebuju a pak třeba v lednu, únoru objednám.Sice se mi pak někdy stane, že ten samý hotel/nebo podobný o kterém jsem také uvažovala/ vidím i o tisícovku levnější, ale já jsem už v klidu.Jsou to totiž strašné nervy, neustále obvolávat CK a slyšet bohužel,před chviličkou jsme doprodali a máš vytypované 2-3 hotely a nikde nic.Tak se znovu vrhnout na počítač ....
no fakt mi to za to,co bych ušetřila nestojí.

Halibut 24.05.2012 23:59:08

Pro Adolfita. Nevyčetla jsem nikde jaký typ hotelu požaduješ, jestli se spokojíš s nižší úrovní nebo chceš lepší hotel. Protože pokud požaduješ cenu okolo 13tisíc, v této cenové hladině ve všech případech najdeš hotely pouze té nižší úrovně. Někomu to stačí, někdo požaduje něco víc, takže záleží jen na tobě. Zkus si hlídat tyto stránky:http://www.zajezdyseslevou.cz/. Zatím jsou tam hotely ve vašem požadovaném termínu na 10 až 12 dní v rozmezí cca od 13.200, Kč výše, ale ty nejlevnější jsou samozřejmě také ty nízkoúrovňové, ale pokud jsi ochotna trochu riskovat a nechat nákup opravdu až na poslední chvíli, mysím, že bys na těchto stránkách mohla pak najít i něco lepšího.

Lima
24.05.2012 22:07:08 85.71.72.***

Dívala jsem se taky na ty volné termíny od Billy.Problémje v tom, že oni nemají 16.6. odletový den,protože létají s tou tureckou společností Tainwild a ta létá pravděpodobně jen v úterý a pátek.Nejbližší termín k tomu 16. tam mají 19.6. Takže pokud potřebuje nutně letět tu sobotu /asi aby jste se vešly do dovolené/ tak se jedině dívat u jiné cestovky.Dnes také v reklamě byl od Fischera hotel 4 hv.s All za 9.900, ale to bylo asi na týden a nevím jaký.Zkuste se podívat i na ten Čedok,já jsem to bohužel už smazala.

Adolfita 24.05.2012 19:43:20

KrausMisa : na hotel jsem jukla moc děkuji :-)..Škoda mají odlet 12.6. a my můžeme až od 16.6..ten už jsem v nabídce nenašla :-( ...Ale určitě budu ještě sledovat ;-) ;-).
Lima: jinak je pravda,že prostě,to pití je potřeba..Nedokážu si představit si pití doplácet,protože myslím že bychom zaplatili ještě mnohem víc.. :-( .jedu s kolegyní z práce,takže až tak jídlo nepotřebujeme přes ten oběd,ale samo že o hladu nebudeme :-\..

KrausMisa 24.05.2012 17:29:07

Pro Lima: No vzhledem k tomu že cena za podložku je 1 eur (vloni tedy bylo) a vy jste 2, jako jsme byli mi, tak to není až tak strašná částka. A jak píšeš, tak v tom teple, co se týká pití, to chce all, protože se pije pořád. Lidi se dají nelákat nízkou cenou, ale už si neuvědomí, že polopenze je v 95% bez pití a že třeba nemají v ceně plážový servis a nakonec že by si i v poledne něco rádi snědly. Pokud jedeš s dítětem tak je all nejideálnější. Mě to vyhovuje, že se nemusíš o nic starat. Když jsme jeli do Bulharska, tak mi každý vymlouval, ať si polopenzi nekupuju, že je vše levné, no je pravda že v BG jsou ceny jako u nás, ale byli jsme nakonec rádi, že jsme ji koupili, protože to byly švédské stoly, takže sis mohl nabrat co jsi chtěl a kolik jsi chtěl a stálo to 250,-den/osobu a za to ani v BG snídani a věčeři nepořídíš :-) No to jsem se tedy rozepsala na téma jiné destinace, takže se na mně snad nikdo nebude zlobit. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu