A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Má to s turkem smysl?

17.04.2010 11:43:19 | Ivone
Ivone
Ahoj všem :))
Mám vztah s turkem. Vím co si po první větě všichni pomyslíte, ale mám štěstí na turka, který si nechce jen užívat,jak to dělá většina turků v turistických oblastech.
Jsme spolu 9 měsíců. Ale jen přes internet, vím že teď si všichni pomyslí, že jsem blbá, že jsem ho ještě ani neviděla apodobně. Bohužel jsem se do něj zamilovala a on do mě.
Asi 3x jsme se mezi tím rozešli,ale pokaždé jsme se dali zase dohromady, protože jsme si oba uvědomili, že to je láska.Ale je jedna velká věc,která mě na něm hrozně sere.
Já mu říkám všechno, ale mám pocit že on mě ne. Před dvě týdni jsem jela na 3 dny pryč, řekla jsem mu to. Jak jsem se vrátila, on vůbec nebyl na portálech kde se setkáváme.4 dny se mi neozval ,potom po mém psaní, mi teda napsal na facebook, jen holá fakta kde je, ale jeho nejlepší kamarádce napsal proč tam je a tak dále. Asi žárlím,ale tohle mě vážně vytačí! Od té doby se mi zase neozval- asi týden. To už se vě mě všechno vařilo. Vím že občas nemá kredit,ale nevěřím tomu že by nebylo možné mi odněkud napsat.Možná to moc řeším, ale tohle prostě nechci.Když se vrátil,napsal mi sms. Takový ty sladký kecy,na který se fakt chytnu :)):D...
Poslední 3 dny se jen prozváníme..nic víc..Nevím jestli toho chci moc,ale chci vztah ve kterém budu mít aspoň jistotu že na mě myslí, nebo že mu chybím.
Zajímá mě váš názor jestli tohle má cenu?..Vím že, je to dost hloupý a nenormální mít vztah s někým, s kým se uvidím poprvý za měsíc. Ale já se s ním nedokážu rozejít. Mám ho ráda a on mě. To vím 100%...

Další problém je, že letím do hotelu, kde jsem před dvěma lety poznala svou první tureckou lásku -barmana- Do teď si píšem a oba po sobě toužíme. Nevím čím to je,ale už se na něj moc těším a taky citím že když se bude k něčemu schylovat tak se neubráním..Svýho turka miluju,jsem si tím jistá, jenom vím, že když uvidím mou první tureckou lásku nedokážu se ovládnout.Do jinýho hotelu má teta nechce, takže by mě zajímal váš názor co si o tom myslíte :(..
Děkuju... :-(
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.11.2018 14:01:07 90.179.232.***
Život se má užívat 2018  

Vidím že příspěvek je starý 8 let ale nedá mi to nenapsat. Doufám že jsi si to pořádně užila s oběma ;-) Jsou prostě nejlepší. Já teď prožívám něco podobného. Vím že to nemá žádnou budoucnost i když mě požádal o ruku ale je to prostě nádherný a těším se až v létě poletím zase do Turecka a když nebude on bude možná jiný :-[ On už teď nenapsal delší dobu,ale já jsem vděčná za to krásný co jsem si prožila i když někdy večer brečím do polštáře. Holky co jste na tom stejně nevěřte jim ale užijte si to. <3

Neregistrovaný uživatel
27.09.2016 13:57:22 82.144.151.***
Re: ahoj  

zdravim vsem jsem turek z istanbulu bydlim v cr, je me 29 let jsem mily hodny ,Hledám zenu na vztah nebo na sex 18-45. ceska trebova a okolí...kdyžtak pište na me email osmanrk22@seznam.cz........... dekuji za odpoved preji vam hezky den

prahacz 17.11.2015 09:31:33
Na Turky pozor  

Chci se pouze přidat ke komentářům - Turkovi rozhodně nevěřit. Mohou být výjimky (a určitě budu, ale myslím,že u Turků jich moc nebude). Já se s tím svým seznámila na w/s v DE, který pořádala naše centrála. Po návratu domů si mě přidal na facebook a naléhal, jak jsem se mu líbila, jak moc mě chce. Byl to on do mě balil, což Turci umí - galantní, ví co řici,co potěší. Navíc opravdu atraktivní sexy chlap. Psali jsme si a volali přes skype cca 2 měsíce - teměř denně. Podlehla jsem, i když už jsem mnoho názoru na Turky četla - říkala jsem si,že pracuje v mezinárodní firmě, že to bude jiné. První znak jejich povahy, téměř vždy musí být po jejich a oni mají pravdu. Když není po jeho začně říkat, že se naštve, což mi došlo až po vystřízlivění a zpětného čtení našich zpráv. Když já nebyla zrovna online..tak se mohl zbláznit,ale když nebyl online on a já se jen zeptala, tak jsem si nic nedozvěděla. Sliboval, jak přijede do Prahy, pořád, že on chce přijet a termíny,kdy přijede apod.... A jak to dopadlo? Ještě jeden den jsme byli na skypu, vše v pohodě, další dny nebyl online, což mi bylo divný, na zprávy nereagoval, tak jsem mu napsala sms a jeho výmluva byla, že nemá peníze a najednou nemá vůbec čas na internet ani 5 minut denně, což jsem věděla,že je blábol.. Tři dny jsem z něho tahala upřímnou odpověď,že si našel Turkyni. I přesto,že to byl on, kdo mě naháněl, neuměl vztah ani důstojně ukončit. Ačkoliv pořád tvrdil, jak on je open, honest apod..nebyl schopen ani důstojně napsat, sorry, našel jsem si místní dívku.. Takže tvrdím - ruce pryč od Turků :-)

• Anonym (1)
raper
17.06.2015 09:00:01 185.21.163.***
Re: Má to s turkem smysl?  

si myslim, ze si teda riadne cislo
si zamilovana do jedneho farebneho a s druhym chces trtosit-lebo sa nevies ovladat
osobne si myslim ze by si mala zajst k doktorovi aby ti vystavil lekarske potvrdenie ze si proste chora a potrebujes preto viac chlapov-a ze teda si neni len blba.....

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
honha
01.03.2015 11:33:27 151.237.225.***

ahoj máš v tom pěknej hokej, napřed si upřesni co vůbec chceš a pak jdi za svým srdcem :-)

• Anonym (1)
vgfdgdf
25.02.2015 11:20:50 217.12.62.***
Re:  

A keď si tam bola,tak kdde sste boli,videla si jeho priatelov,ako,kde žije? Pochybujem ale,žeby bom ženatý,to by ako schoval,keď si tam bola. Jedine,že by za tebou chodil na hotel?? Jednoducho to s tebou nemyslí vážne,to sa ti stane s čechom alebo turkom,máš to jedno. Netreba hneď hladať za tým,že má vzťah. Nie všetci turci majú mimomanželsské vzťahy a preťahujú všetko,čo sa dá

Neregistrovaný uživatel
25.02.2015 06:36:03 46.135.6.***

Ahoj všichni mám vztah s Trikem uz po několikáté jsem za ním byla bydlí v Alanye rodinu má v Gazantepi po té co jsem se vrátila do Čech bylo vše fajn do chvíle než ze dne na den napsal ze nás společný život nemá smysl a ze si mne nezaslouží a ze ma problémy do kterých mnnnnne nebude zatahovat tak mám podezření jestli už nebyl zenatej nebo zasnoubeny díky za odpovedi

Neregistrovaný uživatel
13.12.2011 17:28:51 78.99.131.***

Ahojte...Dievčatá...ja som chodila s jedným turkom...už nikdy viac :) Mala som tiež ružové okuliare ako vy a nepríjemne som na to doplatila. Čas s ním mi pripadal ako v rozprávke, všetky tie sladké rečičky atď..:) Bola som na 100% presvedčená, že on nieje ako ostatný, bol iný ako všetci Slováci v dobrom zmysle slova. Všetkým kamarátkam sa páčil, bol fakt na zakusnutie;) Lenže potom som prišla na to, že niesom jediná :) Aj napriek tomu že so mnou bol skoro neustále, nechápem ako to mohol stíhať :) Mal priateľku..4 roky :) Pritom sme mali spoločných známych...Ktorý o tamtej nič nevedeli :) Keď som to zistila nedokázala som byť kľudná a hneď ako som ho uvidela som sa pred nim rozplakala, vykričala mu ako to mohol spraviť, na to sa len smial..Široký úsmev do ksichtu......Poznala som ešte jedného Turka, s ktorým som sa stretávala mala som 17 a on 28, hneď zo začiatku som videla, že je odlišný, že je múdrejší, má svoje názory ktoré sa mi páčili, bol to už troška iný level..No aj tu som zistila že ma v Turecku manželku a jedno 4ročné dieťa :) Takže asi toľko :) Nech vraví kto chce čo chce že takí niesu, že sú výnimky, aj moje kamarátky poznali pár takých a ich skúseností sú dosť podobné. Vedia len klamať, podvádzať a úplne zničiť psychiku toho druhého.

• Anonym (1)
Tavi
06.11.2011 11:02:56 178.77.232.***
Re: jsem asi jedna z vás :-)  

Ozvi se,ráda se podělím tzhk@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
04.11.2011 13:50:58 77.104.215.***
Re: jsem asi jedna z vás :-)  

Omlouvám se, správný email je zdenkakuk@centrum.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu