A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Mysleli to s váma Turci vážně?

13.02.2009 14:49:52 | Katushka
docela mě zajímá,jestli to ti naši Turci myslí s náma vážně nebo si chtějí jenom s nama pobavit..piště všichni,kdo má s tímhle zkušenost 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.09.2018 18:00 193.165.55.***
Re: turci  

Je to pravda ulhaní mi tvrdil že svobodný a na fb jsem si ho našla a hele má dvě děti a manželku mo tvrdil ze má 25 a ty to byla lež holky jen vám lichoti aby jste se snema vyspali nic víc a vůbec jim nebude záležet na vás >:)

Neregistrovaný uživatel
19.09.2017 19:28 81.30.229.***
Re: Jak moc věřit? Netuším jestli s ním být či ne :(  

Nikdy bych toto nepokousela.Bohuzel svatby s jakoukoliv narodnosti je dost velke riziko,hlavne jak potom prijdou deti.Oni sice jsou mozna hodni,ale co mají vice za lubem-další myslenku,to clovek nikdy nevi.A nakonec ruznych zklamanych lidi s cizincem a problemu uz probehlo v mediich uz vic nez dost.Takze laska je laska,ale hlavne si to dobře promyslete.U nas je potom rozvod....,ale co tam ,nebo s cizincem,a nebo i s nim nekdy potom rozvod nepripada v úvahu a co potom.STAROSTI A NESTESTI v zivote.

Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 02:51 37.48.59.***

Mně taky turek požádal o ruku a že chce abych byla jeho žena a pak jsem zjistila že už ženu mám a děti tak jsem zůstali kamarádi ze začátku se naštval a řek že už mně nemiluje láska vypršela rychlé jak přišla tak odešla ale tet jsem je kamarádi a jen si píšeme.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 02:40 37.48.59.***
Re:  

Přesně jen slibují a když tam člověk přijede na dovolenou tak nepřijdou ...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2017 01:01 78.157.160.***
For Helena Levent  

O X let později, ale nedalo mi to... :-)))
Pardon, za normálních okolností já do diskuzí nepíši, nekomentuji, ovšem nyní mám obrovskou touhu se vyjádřit...
Nehodlám Vás milá dámo urážet, to ani v nejmenším, ovšem má vysoká inteligence by mi s velkou pravděpodobností nikdy nedovolila si cokoli, krom přátelství ( pouhého kamarádství) si s Tureckým mužem cokoli začít :-)
Existují světlé výjimky, samozřejmě, ovšem na tohle bych v dnešním světě opravdu vůbec nespoléhala. Turecký muž = lhář a podvodník, vždy velmi dobře propracovaná strategie, nejde jim o nic a žádnou evropanku víc, než profit z toho rádoby vztahu, pokud se tomu co tady mnohé ženy, dívky vedou atd...
Věřte, že vím o čem píšu... Napíšu ve zkratce... Ženatý Turek s tureckou manželkou a dvěmi dětmi se do mne zamiloval natolik, ( on tvrdil po celé dva roky, viděla jsem ho jednou asi 5 minut, konference, čili já tam byla pracovně) čili jak píšu tvrdil, protože forma jeho komunikace se mnou byla pouze písemná ( email) víc jsem nikdy nedovolila. Ale abych byla přesná, já se toho člověka nedokázala zbavit. Můžete mi tedy Heleno říct, co tento Turecký muž po mě asi chtěl??? Vy jste zde ta nejchytřejší, nebojím se napsat,, Tip... Top žena... Nevíte???
Tak já vám to povím!!! Kvůli ženám jako jste vy, a všem ostatním evropankam, nás polovina muslimské populace má za neskutečné děvky!!! Nesoudím, píši svůj názor.. Slušná a inteligentní žena neroztáhne nohy muslimském muži druhý den, a když už se tak stane, jak mohu čekat, že mne bude ctít a milovat celý život??? :-D
Víte, ale abych byla přesná... ten Turecký muž, který se zajímal o mne je lékař, žáden tamní hopsalin to není, jezdil do Cr na místa, která já miluji.. Na mé narozeniny přijel, aby v uschovne zavazadel nechal zlatý řetěz s písmenem mého jména, šátky atd...a ta jeho pošta... Tolik lásky od nikoho nikdy nedostanu!!! :-))))).... Hmmm.. Možná to byla opravdu z jeho strany obrovská láska, kdo ví... Ovšem já jsem ho dal nikdy nepustila, nedala na sebe kontakt, žáden!!! Měl pouze mou emailovou adresu, kterou si nějakým způsobem dokázal vydobyt z konference kde jsem byla. Ale doma měl manželku a dvě děti, no tak chápete co je to za verbes???
A vy jste z těchto č...oudu úplně vedle... Máte sama sebe vůbec ráda??? A čím je to, že jste zde pravidelně přispívala své příspěvky??? Byl to další jediný možný kontakt se světem??? Zvláštní, protože třeba já vidím smysl života v něčem jiném, než pravidelně psát žvásty sem a balamutit jiné labilní ženy, stejně tak jako zasvětit svůj život muslimskému muži a být jeho podřízenou ovečkou a to se na mne klidně zlobte!!!
Holky....potřebujete si sami sebe vážit, uzdravit své sebevědomí a teprve potom by každá z vás našla vhodný protějšek a byla šťastná, protože tento xyndl potřebuje slabou a labilní ženu.... Evropanku... Jejich ženy to je další kapitola, to bych psát musela donekonečna.
Čili vyjádřila jsem svůj názor a tím to pro mne zcela hasne, ale nemohu zapomenout dodat!!!
Pokud některé z Vás pisatelek zde vztah s Vašim Tureckým mužem stále trvá.... So, in this case.. my big congratulation!!!
Krásný život všem :-)
A hodně štěstí!!!
S.

• Anonym (1)
  • Alena Šepsová
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.02.2016 17:08 90.64.76.***
Re: sme spolu šťastný  

No, ale ten pravopis.............. :-S

Neregistrovaný uživatel
21.01.2016 18:02 91.226.112.***
sme spolu šťastný  

<3 máme sa radi , sme spolu už pól rok a zatial sme sa vôbec nehádali , sme mladý pár mám ho moc rada :)

abasta 03.11.2015 08:42

neveriť, kopnút tam, kde to najviac bolí a utekať čo najdalej!!! :-@

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.11.2015 00:15 62.197.250.***

Ahoj v jakém hotelu jsi byla?

zc 14.11.2014 13:10
Re: cesta  

áno ja letím pravdepodobne 14. januára :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu