A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Nemoci? Turecká faraonova pomsta?

05.02.2007 19:19:02 | Et.koli
Zdravim ve spolek,
chystame se v lete do Turecka a docela by nas zajimalo, jestli hrozi nejake zdravotni potize pro bezne turisty, mam na mysli neco jako je "faraonova pomsta", ktera je znama pri cestach do Egypta 8-O ? Pojedeme na pobytovy zajezd, do Antalye. Tak pokud by nekdo poradil, byli bysme vdecni za radu. :) Diky,
Et.koli
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Efta 14.09.2017 10:24:27
Re: Nemoci? Turecká faraonova pomsta?  

Už 11x, s CK i bez a nikdy žádné problémy! Bez obav vše.

Vinnel 13.09.2017 10:13:58

Byla jsem v Turecku půl roku, jedla jsem na ulicích i v "podnicích", kde byste si nekoupili možná ani tu balenou vodu, a nic mi za celou dobu nebylo! :-)

• propadák
Neregistrovaný uživatel
09.03.2017 18:11:10 89.31.57.***

Já beru vždycky pravidelně enterol a vím, že mi nic nehrozí.

Michaela
24.08.2015 11:53:54 89.24.159.***
Zdravotní problémy  

Dobrý den,
v letošní roce jsme byli v Alanyi v Turecku a žádné problémy nás taktéž nepotkali. Ubytováni jsme byli v 4* hotelu. Vodu jste ale z kohoutku raději nepili, ale zuby jsme si s ní normálně čistili. Tak snad ani Vás nic nepotrápí. Ono to záleží hodně na zažívání člověka. Někdo je k tomu náchylnější.

admin2 24.08.2015 11:17:46
admin - sloučení  

Dobrý den,

slučuji sem všechny diskuze o turecké faraonově pomstě a dalších zdravotních hrozbách. Všem ale přeji, ať se vám vyhnou obloukem!

Zdraví Zuzka

AAA
24.08.2015 08:37:20 88.101.30.***
Re: Zdravotní problémy  

V Turecku vždy bez problémů ve 4* hotelech a jednou i v 3* hotelu. Občerstvení a zmzlina na ulici také bez následků.Také jedeme v září.

Haji 22.08.2015 19:24:23
Re: Zdravotní problémy  

V Turecku jsem byla 6x v různých oblastech (nejčastěji na Turecké rivieře) a na rozdíl od Egypta jsem zde nikdy neměla žádné žaludeční ani střevní problémy (a nebyla jsem vždy jen v 5* komplexech).

Janaxxxxx 22.08.2015 14:03:39
Zdravotní problémy  

Chystám se příští měsíc do Turecka a chtěla jsem se zeptat jestli jste tam někdo měl nějaké střevní nebo žaludeční problémy?Mám už špatnou zkušenost z Egypta.Díky

ninuskaf 22.08.2008 00:54:28
faraonik  

ahoj,
boli sme minulý rok a na dovolenke nič, a to sme jedli všetko, ale hneď po návrate po prvom jedle nám bolo (mne a priatelovi) zle, ja som sa vyzvracala a bola pohoda, ale priatel mal šialenú hnačku takmer štyri dni a všetko prestalo, ked sa poriadne vyzvracal. Takže ťažko povedat, ale lekárka mi odporučila brat pred každou dovčou nejaké probiotiká, mne teda priamo Biopron 9, alebo Biopron Travel. Treba ich brat ale aj počas dovči a aj asi týžden po nej. A potom by sa ti problémy mali vyhnút, ale nikdy nevieš :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Romana1
14.08.2008 11:52:36 212.24.148.***
faraonova pomsta  

Právě jsme se vrátili z Turecka a vůbec žádné střevní problémy ( a ani děti). Je pravda že jsme pili jen balenou vodu, ale na hotelu jsme se v jídle vůbec neomezovali. Led na hotelu dělali z balené vody. Na ulici jsme to vůbec nezkoušeli.
Krásnou dovolenou.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu