A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Öludeniz - paragliding a další

12.06.2007 21:37:08 | Only_one
Zdravim. Vyzkoušel jste někdo paragliding v oludenitzu? JAké jsou cenové relace za tuhle atypickou zábavu? Také jsem se teď dva dny před odletem dozvěděl že je pláž oludeniz placená... nevíte někdo v jakých relacích? dávám si dohromady seznam co chci zkusit, vidět, tak saju info :o)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
joyline 23.03.2008 15:55
RE: Oludeniz  

Ahojky, ráda bych se zeptala na zkušenosti s hotelem Oludeniz Hotel Resort, našla jsem vcleku pozitvní zahraniční recenze, tak by mě zajímal i názor Čechů. :-D Pafka píše, že lehátka se platila, to i normálně na pláži nebo jen v Modré laguně? Když jsem se dívala na tento hotel u německých cestovek, psali, že lehátka na pláži jsou zdarma. Díky moc. Petra

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Danule
28.12.2007 01:20 85.160.65.***
paragliding oludeniz  

plaz placena neni, pouze lehatka a slunecniky. Pokud chcete do modre laguny... plati se vstup 2.75 Lir.. 1 lira cca 16 Kc. Cena tandemoveho seskoku je kolem 100 eur

reno
22.10.2007 20:48 86.10.192.***
paragliding  

Ahoj, bohuzel jsem paragliding nevyzkousel, ale dneska jsem se vratil z dovolene v Olu Deniz. Ceny paraglaidingu se pohybuji v rozmezi 45 az 50 liber, coz je kolem 2000KC. Ziji v Britanii, tak znam jen ceny v librach. Je tam moc krasna plaz a nadherna priroda!!! Vrele doporucuji!

• Anonym (3)
  • Anonym (7)
Týna
16.10.2007 21:03 90.176.114.***
Oludeniz  

Ahojky ten paragliding je paráda,fakt bych tam znova jela,jsou tam nádherní turci a moře super,ale jen ty šutry,jak jdeš do moře..ale určitě si tě tam bude líbit...Jo a ty pláže,ta modrá laguna jako ujde,ale není to nic extra.. ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
MALÝ
04.08.2007 21:10 213.168.182.***
RE: RE: Oludeniz  

DOBRÝ DEN,
ROZHONĚ JSTE SI TO VYBRALI DOBŘE,OLUDENIZ JE NEJKRÁSNĚJŠÍ ČÁST TURECKA,JEZDÍM TAM UŽ OD ROKU 1994.DOPORUČUJI VÁM VÝLET LODÍ
Z FETHYIE DO ZÁTOKY GEČEK A SAKLIKENT KAŇON+TLOS + FISCHFARM .DÁ SE TAKÁ JET NA PATARA BEACH,JE VELICE NÁDHERNÁ PLÁŽ ASI
10 KM PŘED KALKANEM A JEŠTĚ PŘED TŘEMI LETY TAM NEBYL ŽÁDNÝ HOTEL.
S POZDRAVEM
MALÝ :-D

• Anonym (3)
Tonda
29.07.2007 13:41 213.226.232.***
RE: Oludeniz  

Zdravím všechny,
příští týden jedeme do hotelu Dorian Club, Ölüdeniz nebyl tam už někdo?
Díky za informace.

Pafka
16.07.2007 14:43 80.188.53.***
Oludeniz  

Zdravím, i když možná s křížkem po funuse. V pátek jsem se vrátil z Oludenizu a bylo to skvělé. Hotel Oludeniz Resort (s manželkou jsme byli během 15 dnů jediní 2 Češi na hotelu, jinak nejvíc anglánů a holanďanů). Paragliding je fantastickej, udělali jsme 4 seskoky - první cena 80 EURO za jeden, další jsme snižovali, až jsme se dostali na 55 EUR. Lehátka i slunečníky stojí mezi 10-15 lirami na den za kus. Při pohledu z pláže ne moře je však zcela vlevo pod skálou oblízková pláž, na které prakticky nikdo není - stačí si za 15-20 lir koupit slunečník, případně za 5 lir nafukovačku a je na celý pobyt vystaráno. Uprostřed pláže je dobrá šíšárna (vodní dýmky), je tam ale draho - 20 lir za jednu šíšu. Jediným negativem je vodní fauna a flora - protože jsem jako přístrojovej potápěč 2x ročně u Rudého moře, připadal mi název Olu Deniz (Mrtvé moře) jako naprosto reálný. Ale paragliding to vyvážil, takže za rok asi znova, Pafka

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
sunny
11.07.2007 23:40 82.99.135.***
RE: Výlety  

Ahoj chystáme se do Oüdenizu hotel Karbel.Nevíš o něm něco:Co letovisko?Kam zajít?Jaké jsou možnosti pro mladé.Děkuji.Sunny

• Anonym (1)
Only_one
23.06.2007 12:19 89.102.131.***
Výlety  

Takže po návratu :o) Paragliding stál od cca 65-100 euro podle toho jak hodne moc umíte smlouvat a jestli to chete s videeem nebo bez. Lodní výlet 8-10euro, Jeep safari 20-25euro, pujčení motorky na den 25Ytl, Půjčení auta cca 25 Euro, malý motorový člun cca 70 Euro, za tyden sme stačili tak 15% možností.. asi se tam budu muset vrátit :-)) lool

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Only_one
12.06.2007 20:37 89.102.131.***
Öludeniz - paragliding a další  

Zdravim. Vyzkoušel jste někdo paragliding v oludenitzu? JAké jsou cenové relace za tuhle atypickou zábavu? Také jsem se teď dva dny před odletem dozvěděl že je pláž oludeniz placená... nevíte někdo v jakých relacích? dávám si dohromady seznam co chci zkusit, vidět, tak saju info :o)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu