A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

padaky

17.06.2007 10:54:15 | oto
la plazi na neho oni v srnu v kemeru prisla bourka - obloha se dlouho zatahovala ze dvou stran a mraky se postupne blizily k sobe-plaz byla jako vzdy plna-zniceho nic se najednou zacal zvedat vitr a postupne zesiloval az k sile male vichrice-vdali bylo videt jenom dim z pisku a prachu jak pri pisecne bouri-zacali se zvetsovat vlny a lide prchali z more a plaze-na obloze bylo nekolik padaku, ale jeden asi 200m vysoko-ty dole stacili ztahnout ale ten nahore se najednou utrhl a docela rychle stopal do skalnatych hor az do tech oblak co se tam vetsinou drzi-vsichni noc a plazi na neho bezmocne koukali nez zmizel-lod volala pomoc ale moc nadeji mu nedavali-dalsi 2 dni na padaku nikdo neletal asi se to rozkriklo-po 5dnech uz zase bila plna obloha padaku-udivuje mi ze kdyz videli jak se ztahuji ty mracna ze za vcasu nestahovali padaky,vzdyt jsou mistni a znaji klimaticke podmiky-asi by prisli o hodne penez-ja po teto zkusenosti bych na panak nikdy nesel
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milka
18.06.2007 17:41 85.193.16.***
parasailing  

Dlouho jsem všude otálela s padákem ale letos s přítelem v Turecku jsme si toto malé dobrodružsvtí dopřály a bylo to super, startovali jsme z lodi a bylo to odborně provedeno, byli jsme spolu na tyči, viděli jsme pobřeží Side, krásný výhled. myslím že to stojí za to :-)

oto
17.06.2007 09:57 85.132.158.***
RE: padaky  

koukam ze se to nejak prehazelo tak prominte pisi to na noteboku a si jsem o neco zavadil

• Anonym (1)
oto
17.06.2007 09:54 85.132.158.***
padaky  

la plazi na neho oni v srnu v kemeru prisla bourka - obloha se dlouho zatahovala ze dvou stran a mraky se postupne blizily k sobe-plaz byla jako vzdy plna-zniceho nic se najednou zacal zvedat vitr a postupne zesiloval az k sile male vichrice-vdali bylo videt jenom dim z pisku a prachu jak pri pisecne bouri-zacali se zvetsovat vlny a lide prchali z more a plaze-na obloze bylo nekolik padaku, ale jeden asi 200m vysoko-ty dole stacili ztahnout ale ten nahore se najednou utrhl a docela rychle stopal do skalnatych hor az do tech oblak co se tam vetsinou drzi-vsichni noc a plazi na neho bezmocne koukali nez zmizel-lod volala pomoc ale moc nadeji mu nedavali-dalsi 2 dni na padaku nikdo neletal asi se to rozkriklo-po 5dnech uz zase bila plna obloha padaku-udivuje mi ze kdyz videli jak se ztahuji ty mracna ze za vcasu nestahovali padaky,vzdyt jsou mistni a znaji klimaticke podmiky-asi by prisli o hodne penez-ja po teto zkusenosti bych na panak nikdy nesel

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu