A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

sama v Turecku

03.04.2007 15:54:59 | L
Ahoj, mam jet na konferenci na 4 dny do Turecka - jedu ale sama - neni to pro zenu prilis nebezpecne prochazet se mestem, i pres den? Turci asi budou docela otravni... Dik za odpoved.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hande
07.01.2008 12:19 194.79.55.***
RE: sama v Turecku  

já byla sama v Turecku a chodila 3 hodiny po Antalye a v pohodě, jsem teda tmavovláska typovali mě na místní. pokud jste v letovisku, není co řešit ani ve velkém městě, vyhýbejte se odlehlým uličkám, noste klidně tílka a sukně,nikoli vyzývavé,nezáleží na tom jak vypadáte,ale na chování. je dobré být nenápadná, když se budete chtít zeptat na cestu, jsou ochotni vám pomoci :-)

Altin 09.05.2007 22:13
Styl oblíkání v malém městě  

Otravni nejsou, pokud jim k tomu neposkytnete důvod, ale pokud jedete do malého města tak bych vam doporučovala nosit spíše trička s dlouhým rukávem a bez výstřihu a samozřejmě nenoste minisukně. Je to na Vás. Jedte podívejte se jak se oblikaji lidi ve městě a pak na mistě řešte situaci, to bude asi nejlepší.

• Anonym (3)
L
17.04.2007 11:53 62.177.92.***
RE: RE: sama v Turecku  

No, blondyna nejsem, atraktivni nevim :) je mi 30 let a jedu do vetsiho mesta cca 300 km od Istanbulu, tak doufam, ze to bude v pohode, pak napisu, diky za odpovede.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Janap 13.04.2007 12:26
Sama v Turecku  

Neni se ceho bat, prochazela jsem se po nekterych mestech sama popr s kamaradkou, jo Turci volaji, komunikuji, ale neni se ceho bat, vylozene spatnou zkusenost nemam

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Peta
05.04.2007 16:31 194.213.41.***

Závisí určitě do jaké části Turecka jedete, zejména ve velkých městech by to mělo být v pohodě.
Asi je lepší mít nepříliš vyzývavé a krátké oblečení, když jedete sama, ale nijak zvlášť se zahalovat není třeba. Byli jsme svědkem, kdy asi 13 letý kluk pod záminkou nabízení pohledů ošáhával pár metrů od nás mladou vnadnou tmavovlasou průvodkyni, která měla týlko a delší zavazovací sukni, ačkoliv se bránila (až když jsme došli až k ní, utekl). 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Sylvie 04.04.2007 10:28
sama v Turecku  

Středem zájmu budete vždy a nemusíte být atraktivní blondýna. Ale strach mít nemusíte. Jen se musíte obrnit trpělivostí, protože místní muži už takoví jsou. ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Jarouš 03.04.2007 21:42

Pokud jste atraktivní blondýna tak to budete středem zájmu. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
L
03.04.2007 14:54 62.177.92.***
sama v Turecku  

Ahoj, mam jet na konferenci na 4 dny do Turecka - jedu ale sama - neni to pro zenu prilis nebezpecne prochazet se mestem, i pres den? Turci asi budou docela otravni... Dik za odpoved.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu