A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

GOLDEN AGE hotel

| moby78
moby78
Ahoj, příští týden bychom měli letět do tohoto hotelu, tak se chci něco o něm dozvědět víc, než z katalogů.Strava, ubytování,pláž, služby, výlety apod. Díky moc za jakoukoli informaci. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sonik.d 03.06.2018 15:59
Re: GOLDEN AGE hotel 

Dobrý den, byl jste někdo v tomto hotelu v roce 2017?

admin2 04.07.2008 09:09
admin 

To je v poradku, ja jsem vam nechtela vycist zalozeni noveho tematu. To je naprosto v poradku, jen jsem chtela trochu pomoci..

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
moby78 03.07.2008 21:19
RE: admin 

omlouvám se..ty recenze jsem četl, ale chtěl jsemm ještě nějaké info on line..
jdu klečet do kouta na hrách ;-)

• Anonym (2)
admin2 03.07.2008 19:32
admin 

Musim Vam trochu vycist pouzivani kapitalek v nazvu tematu, ale zaroven mam pro Vas i nekolik typu, kde nalezt potrebne informace. Nasla jsem Vas hotel zde v recenzich:
http://turecko.orbion.cz/hotely/golden-age/

A ve fotogaleriich jsou i nejake fotky. Staci zadat "golden age" zde do vyhledavace! Preji krasny pobyt

moby78 03.07.2008 18:02
GOLDEN AGE hotel 

Ahoj, příští týden bychom měli letět do tohoto hotelu, tak se chci něco o něm dozvědět víc, než z katalogů.Strava, ubytování,pláž, služby, výlety apod. Díky moc za jakoukoli informaci. ;-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu