A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

HANE HOTEL SIDE-KUMKOY někdy označován jako HANE BEACH

| KrausMisa
KrausMisa
Prosím o jakékoliv informace o tomto hotelu. Pozor nejedná se ani o Hane Garden ani o Hane Family. Českých recenzí je málo a tak prosím všechny o informace - rozporuplné recenze jsou zvláště, co se týká ubytování. Některé pokoje vypadají slušně a jiné jsou hrůza......tak nevím, co si o tom mám myslet???
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.06.2017 01:34 90.64.103.***

Tento hotel jednoznacne neodporúčam Slovenským turistom. Pokial neovladate po nemecky ste odpisany.... nepovažujú Vas za klientov hotela. Nikto si Vas nevsimne a ani sa nesnazi Vam porozumiet a dohovorit sa. Je to smutne, ze si v tomto hotely vážia iba nemcov. A co sa tyka vybavenia hotela, nezasluzi si tento hotel 4*.... balkónové dvere sa nedali zatvarat, kúpeľňa plesniva, toaleta ani nehovorim, upratovanie izieb je na strašnej urovni, šampiňóny a ine hygienické potreby sme si museli brat sami z upratovacieho vozika, vodu do chladničky nam doplnili 2x. Alebo to bude všetko len preto, že sme boli Slováci....... :'(

lima
17.01.2013 12:17 85.71.72.***
Re: HANE HOTEL SIDE-KUMKOY někdy označován jako HANE BEACH 

Ani nevíš, jak ráda bych tam skončila také. No snad někdy příště....

• Anonym (4)
KrausMIsa
17.01.2013 09:40 213.168.187.***

Jestli to takhle půjde dál - s tím mým rozmýšlením - tak nakonec skonřčíme v Hane Garden.

• Anonym (1)
  • Anonym (61)
lima
16.01.2013 22:24 85.71.72.***

pro KrausMisa
Ale ona ta Hana se taky přibližuje skoro k 16 tis. a to zas je určitě lepší ten Turan.Já vím, Tvůj limit - 15000. jo, ale asi bude muset vzít letos za své.Já taky musela jít dál, než jsem měla v úmyslu.Naše limity jsou už bohužel těžko úměrné k cenám.
No já jsem zjistila, že už přiřadili k letům přibližné časy, takže z prvního dne zase nic, odlet až hodně k večeru, takže vidím tak okolo půlnoci na hotelu a zpět odjezd z hotelu někdy odpoledne.Pokoje se musí vyklidit do 12h.,tak zas nějaká převlékárna na záchodech, to nemám zrovna moc ráda,tedy myslím tím můj odlet 12.6., v neděli 16.6. jsou oba lety v ranních hodinách, ale zas už by byl zájezd o 2000 tis.dražší a už bych byla na té samé ceně jako v Hane Garden od 16.6.Tak to musím nějak přetrpět.

KrausMisa
16.01.2013 18:08 213.168.187.***

Lima: U Turan prince residence všichni varují před ubytováním mimo rezidenci tzv. Park (Annex) v bungalovech. Takže si to pořád rozmýšlím, protože v hlavních budovách to stojí již k 16.000,- nevím teď jestli 15.700,- nebo 15.990,-.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
lima
16.01.2013 11:18 85.71.72.***

pro KrausMisa
Mišo a proč nezkusíš ten Turan Prince Residence, popř. ten World, v tom prvním jsem byla a určitě Ti ho mohu doporučit, jistě jsi to tu četla, co jsem o něm psala?Ten druhý by snad měl být také v poho, říkal nám delegát, že všechny hotely rodiny Turanů jsou v bezvadném stavu a výbornými službami.

• Anonym (3)
KrausMisa 16.01.2013 10:42

Bohužel nevybrala, stále se rozmýšlím.

Halibut 15.01.2013 20:03

Pro KrausMisa. Tak sis vybrala? Jedete nakonec do tohoto hotelu? :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (60)
KrausMisa 13.01.2013 19:31

Moc prosím, ozvěte , kdo jste byl v tomto hotelu!!! :-)

• Anonym (1)
lima
11.01.2013 15:05 85.71.72.***

pro KrausMisa
Jo, tak se chovám i já, za vše poděkuji i poprosím teda v němčině,jinak to neumím, dám najevo sympatie a nikdy se tam na mě nikdo nemračil-teda mimo recepce, tam ve věšině případů bývají nepříjemní a škrobení.Pro pití si dojdu sama, nejsem na tom tak špatně, abych to nezvládla, někdy to ani nestíhám, jak jsou ochotní a už je pití na stole.A že někdy není urychleně připraven stůl.No bože, tak chvilku počkám,ti kluci kmitají tak, že by se u nás musel každý učit.A že jim tam někteří hosté nadělají nádobí, chtěla bych je vidět doma.A když byla vnoučata malá,tak taky nechala talíř a někdy i pokecaný ubrus a už byla na dvoře,taky jsem se mezi tím najedla a nepadala jsem kvůli tomu do mdlob.To samé, když se někdo rozčiluje, že jim každý den nedají čistý ručník a osušku.Určitě to doma také po každém vykoupání nemění a postele nepřevlékají každé dva dny.S takovýma"kravinama" bych si dovolenou vůbec nekazila.Důležité je, zda není v koupelně plíseň,zda je čistý záchod a umyvadlo, popř.vana a že není zrovna vypulírované sklo na balkonových dveřích, kdy to taky mají dělat, když jedna rodina pokoj vyklidí a druhá už čeká na recepci na ubytování.Každý přece přijel za sluncem a mořem a ne koukat na prstíky na skle.
Jak jsme teď na podzim byly v tom Side Breeze,tak tam byla mimo jiné cukrárna, volně přístupná. Okolo 10. ráno tam dali do chladících skříní zákusky i dorty s krémy, jsou tam talířky,automaty na kafe, prostě samoobsluha.Kolikrát jsme byly s dcerou svědky,jak tam přiběhly4-5 let.děti,lopatkami na dort ho rozpatlaly tak, že už ho určitě nikdo jiný nejedl, nakonec to stejně nenabraly anebo nabraly, ale na talířek už nedonesly, tak se dort rozplácl na zemi,do toho šláply,stopy pak byly po celé dlažbě,/ty mastné krémy, to je pro uklízeče paráda/, nakonec ani tu chladící skříň nezavřely a utekly, přes poledne bylo 30 st.,jak dlouho ty dorty asi mohly vydržet.A rodiče? Dřepěli cca 20 m od cukrárny u skleničky nebo piva a ani se neobtěžovali zvednou zadek a jít se za dětmi podívat,či jim ten zákusek na talířek nabrat.CHtěla bych vidět, kdo z nás by to chtěl dokola uklízet a s úsměvem na rtech ještě s dětmi žertovat? Kdyby to dítě udělalo doma, určitě by dostalo pár na zadek, kdyby někde v restauraci, určitě by náš personál dal srozumitelně najevo, co si o tom myslí.No to jsem pěkně odbočila, ale to jenom k těm recenzím.Pokud je jich 85% špatných, tak asi opravdu raději nebrat, ale pokud čtu 10 dobrých a 3 špatné, tak si o tom myslím své.Já také třeba napíšu nějaké kritické věci, ale to ještě neznamená, že je hotel špatný.Prostě to hodnotím, jak to vidím já, právě ve chvíli návratu,časem člověk na něco zapomene a zůstanou jen ty hezké vzpomínky.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu