A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Jak vás Turci balí?

| Trampetka
Čauky,docela by mě zajímalo jak vás Turci balí.Tak zakládám tuhle diskuzi,aby jste měly možnost se podělit o vaše zkušenosti ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.04.2019 00:51 46.135.93.***
Re: Jak vás Turci balí? 

ano souhlasim miluji Turka je mlady krasny vonavy vasnivy a nedat mu by byl hrich tak hresim kdykoliv muzem a niceho nelituji...nechapu jak sem se mohla s nimm vubec sblizit neplanovala jsem to.. <:-)

Neregistrovaný uživatel
07.04.2019 23:01 46.135.90.***

super napsany delam to stejne

Neregistrovaný uživatel
26.09.2016 22:44 84.16.107.***

Ahojky, to já balila jeho :-)) už je to delší dobu co k nám do fabriky nastoupili Bulhaři a s nimi jeden Bulharský turek. Velmi se mi líbil, každý den i noc jsem na něho myslela. Zkoušela jsem mu posílat psaníčka. Ale on nad tím jen kroutil hlavou. Myslela jsem si, že je to jen z mé strany, ale spletla jsem se. Šlo o to, že jsem byla zasnoubená s čechem (budeme říkat že to je pan M.) turek z toho měl respekt.. Jenže Čech odjel za lepší praci (cca 60km ode mě) a neustále mi sliboval, že bude za mnou dojíždět, ale nebylo tomu tak, každý víkend si hledal výmluvu, aby nemusel přijet.. Proto jsem u nás v práci začala koukat po bulharským Turkovi. <3 pan M začal vozit domů čím dál menší výplatu a já nevěděla proč, ani mě to nezajímalo. Protože jsem myslela na toho krásného turka. Jenže jsem se stejně nakonec dozvěděla pravdu, že Čech mi celou dobu lhal, fetoval a podváděl mě s feťačkou.. Odstěhovala jsem se zpět k mámě, poněvadž jsem už nezvládala (ani psychicky, všechny noci probrečené..) sama platit nájem (taky jsem si musela na to půjčit a ještě si ode mě peníze vzal aby měl co "jíst";) začala jsem tedy v práci laškovat s Turkem, nakonec jsem si ho našla na fb, dali jsme si schůzku, ale k sobě jsme se přiblížili až po týdnu!! (To se mi ještě nestalo, že by měl ode mě chlap odstup, aby mě nevyděsil svojí zbrklostí).. A už jsme spolu šťastní zatím 3 měsíce. Co bude dál, tak to fakt nevím.. Nechávám tomu volný průběh, bojím se dalšího zklamání... :-!

• Sally
  • kulatyctverec
Helena Levent 19.01.2011 23:46
RE: zamilovana 

PRO BELLA 30... no do turecka te pozvat muze , ale musis si byt jedne veci vedoma , budes pro neho jen zbava , nikdy se nerozvede s tebou bude nejvyse jen pro sex , nevim jestli ti bude stacit jen takovy vztah , nevim kolik je ti let , ale domnivam se jsi jeste mlada a urcite svobodna , podle me by ses mela poohlednout tam , kde by vztah mel nejakou budoucnost , tento vztah podle me zadnou budoucnost nema ...H.

• Anonym (1)
bella30 19.01.2011 18:14
zamilovana 

ahojky!!! zamilovala jsem se take do turka ..je mu skoro 30.let..uz jsme spolu spali ,ale ma manzelku a dite ktere se mu ted narodilo.Pise me si a komunikujem pres webku...nevim zda v tom mam pokracovat dale..asi jsem naivni ,kdyz si myslim,ze me nekdy pozve do turecka!? :-?

• Anonym (1)
Renny 17.01.2011 17:39
turecké \" balení \" 

Jak Turci balí holky???:D:D
Hi....how ar u ??
U ar soooooooo bjůůůtifl....Whats ur name?
U ar free tonight ??
U have boyfriend ???....Heyyy Iam talking with u....
A tenhle monolog pokračuje donekonečna...
UFFFF!!!!!!!!!!!!!

Oni..opravdu balí každou, která kolem nich projde, za každé situace( na policejní stanici, letišti,škole!!!( a to i profesoři)...za půl roku , co tam žiju se tomu jen musím smát...
Naštěstí se najde i pár " normálních " turků, kteří dokážou používat i jiné fráze a normálně komunikovat...na bázi friends...a ne beach´s lovers...A s těmi pak opravdu můžete mít pěkný přátelský vztah.
JO PS- co jsem tam pozorovala jak je to s jejich " věrností " tak jsem byla opravdu překvapena...s tím si hlavu nelámou...i když veřejně prohlašují, že mají přítelkyni v Polsku, Čechách...stačí jeden dva dny a vhodná a ochotná dívka..a je to...a to i rádoby Ti , kteří jsou IN LOVE a mají přítelkyni kolik let..

stepik 14.01.2011 13:53
každou jinak 

turci bali každého jinak.. mám tureckého kamaráda, oni jsou v tom borci, vyprávěl mi o jeho technikách balících, povětšinou nakecají všechno možné o kráse loveného objektu a lásce až za hrob, ale jde ji mnohdy jenom o jedno... záleží na každém, zdali na to přistoupí.. ale co se musí jednoznačně nechat, že turci jsou báječní milenci!!! když člověk do toho jde jenom s tímto a nenechá se ptáčkem ovlivnit duševně, tak si může pardádně užít :-)

• Anonym (1)
  • kulatyctverec
Helena Levent 21.01.2010 11:58
RE..RE..RE.. 

PREJİ HEZKY DEN ,asi budu mit smulu na teto diskusi uz asi nikdo neni , ale musim napsat par slovicek ..takze : jak bali Turci ??! vyborne , Evropani by se mohli ucit , jasne ze je plno Turku , kteri si chteji jen uzit a zpestrit zivot s Evropankou , to je nekde sen kazdeho Turka , ale mezi nimi se to nekteremu povede az tak ze se z toho stane spolecny zivot , to zalezi take na nas zenach , ja osobne jsem se nechala \'\' nabalit \'\' od sveho muze ,ale hned od zacatku jsem dala najevo ze me jde o vazny vztah ,takze my pri tom vaznem vztahu zustali az do dnes , ziju v Turecku sveho muze do dnesni doby miluji a citim , ze i on me ..ale .. to neni jen samo od sebe , neni tezke Turka dostat ale tezzsi je si ho udrzet , a to uz je jen nase prace a zalezitost jak to dokazeme , samozrejme hodne tolerance , podrizenosti , schovivavosti , lasky , udrzovat si telesnou i dusevni kondici , byt mila ,upravena , poslouzit mu , byt positivni , vyslechnout ho , poradit mu , milovat ho ..atd atd ,ano neni to lehke ALE VYPLATİ SE TO .. ja uz takto ziju par let a nemenila bych , ...ale ono to asi bude na svete vsude stejne jak si sveho partnera udrzet ze ?? , kazdemu preji hodne uspechu a stesti ....

• Anonym (3)
sandraabla
12.08.2009 22:17 88.246.184.***
RE: RE: RE: RE: gentleman&#305; 

Ahoj abla
ja jsem tady stastna ı s mojı laskou ktera trva 3roky
ted sı pronajmeme konecne spolu apartman na rok ve vıle
mozna jsı me spatne pochopıla nebo spıs ja jsem se vyjadrıla dost drsne.muj humor je takovy.jako prıncezna jsem se fakt nenarodıla a protoze muj zıvot byl hodne tezky..o to vıc jsem ted sılna.jsem drsna romantıcka ktera vı co chce.pa

Nini.Li 05.08.2009 00:46
=) 

Děkuji, snad to tedy výjde...pořád mám v sobě kousek jakési naděje, že by snad možná...tak se uvidí.Měla bych letět někdy v polovině srpna.Když tak dám určitě info, co a jak... ;-)Ps: S těma turistama naprosto souhlasím..:D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu