A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Kamošky z Istanbulu

| Anonymous user
Katka111
Ahoj, mám lásku v Istanbule a chcela by som sa tam v budúcnosti presťahovať.Hľadám si kamošky,ktoré tam majú priateľov alebo sú tam vydaté.Chcela by som vedieť ako to tam chodí, aký je život v odlišnej krajine s odlišnými zvykmi,ako ste sa tam adaptovali.Tak píšte budem sa tešiť :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mimi23 10.12.2020 09:16
Re: Istanbul 

Jak se v Istanbulu muze nekdo nudit? :-D

Mimi23 11.10.2012 18:09
Re: Kamošky z Istanbulu 

No a jak se vam tam zije? :-)

• Anonym (1)
Evík
24.09.2012 09:36 78.190.179.***

Já tu žiju ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
HolčičkaEvička 07.09.2012 11:56
Istanbul 

Ahojky, žiju v Istanbulu teprve mesic, jsem tu s pritelem(turkem) a nudim se. Jestli holky hledate kamosku tak pisnete, budu moc rada. Evík @};--

• Anonym (2)
Mimi23 17.06.2012 08:04

Ahoj marne hledam uz nejakou dobu,cesku,ktera zije v Istanbulu. Ziju s pritelem a s nasi dvouletou dcerou momentalne v Rakousku,ale mame v planu se v budoucnu prestehovat do Istanbulu. Navstivila jsem dost zemi,ale z pravidla nejdedu dvakrat na dovolenou,kde jsem uz byla. V pripade Istanbulu to bylo jinak :-) Tak moc se mi tam libi,ze jsem tam byla nekolikkrat a tento rok tomu nebude jinak 8-) Vim ale ,ze dovolena a zivot jako takovy asi nebude jedno a to same.. Proto se chci zeptat Vas,kteri tam uz ziji,jake byly vase zacatky? Vratili by jste se zpet domu(odkud jste)? A vubec jste celkove spokojeni s zivotem tam?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
proctonejde1 11.12.2011 21:04

:-) ale jooo zije, ale zrejme musis zkusit facebook....

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Anonymous user
10.12.2011 18:46

To tu nikto nežije v Istanbule? :-( :-( :-(

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
admin2 02.12.2011 18:40
admin - přesun 

Dobry den, presouvam tema primo do sekce o laskach na zemi Turecko, kde si myslim, ze je vetsi sance na odpoved. Preji kazdopadne ve vsem hodne stesti!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Anonymous user
02.12.2011 17:33
Kamošky z Istanbulu 

Ahoj, mám lásku v Istanbule a chcela by som sa tam v budúcnosti presťahovať.Hľadám si kamošky,ktoré tam majú priateľov alebo sú tam vydaté.Chcela by som vedieť ako to tam chodí, aký je život v odlišnej krajine s odlišnými zvykmi,ako ste sa tam adaptovali.Tak píšte budem sa tešiť :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu