A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

nákup oblečení

| efca
Ahojky,
letime letos do Turecka poprve. Muzeme mit nejake zdravotni obtize? A co nakupy, slysela jsem, ze maji levne znackove obleceni? A co parfemy?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana Čihák
25.07.2009 18:50 83.208.241.***
RE: RE: RE: nákup oblečení 

ahoj,dovážíme oblečení moooc hezké i na přání zákazníka

LaDy_PrinCeSs 27.06.2009 11:59
RE: oblečení 

Byla jsem v Turecko 2×a ted poletíme ..takže 3× ale to je ted jedno..:D Vonavky: Jsou to padělky ale někdy voní úplně stejně moje mamka si tam chtěla koupit ETERNITY calvin Klein a dal jí čuchnout bylo to uplně jiné ..Mají tam vechny voanvky všech značek : LACOSTE,BRUNO BANNANI....ATD..Oblečení: Měli hodně FAKE kabelek a všeho. aLE NÁm to nevadilo . Hrozne ráda nakupuju byla bych tam deno denne:D Nakoupila jsem si Jeans Diesel nejde poznat že nejsou pravé baleryni Lacoste prostě LUXUS..×DZdravotní potíže jsme neměli nikdo z našeho hotelu BIG BLUE SUITE

Frida 26.06.2009 11:23
nákup oblečení, strava 

Já jsem byla v Turecku 3x - nikdy mě ani nenapadlo se chovat opatrně jako třeba v Egyptě ... Myslím, že je to nesrovnatelné.. Až do loňska jsem neměla žádný problém - bohužel loni jsem začala mít šílené křeče a průjem a na závěr jsem skončila v nemocnici s úplavicí - ano slyšíte dobře... Měla jsem velké štěstí, že naprosti hotelu byla soukromá klinika a byla fakt výborná ! Když jsem se pídila po tom zčeho to mám, tak mi nebyl schopen doktor odpovědět... Může to být z čehokoliv - není to jako Faraon, který postihuje turisty, protože se tláskají a najednou se ocitají v jiném podnebí... Je to virus ... V nemocnici se mnou byla celá rodinka Turků, kteří měli to samé...Může to být z jídla, vody .. ale taky pouze můžete na něco sáhnout a pak si strčit prst do pusy či do oka ... Po přemýšlení co jsem jedla pouze já a manžel ne ( neb byl zdravej ) jsme prostě nic nenašli... Pouze jsem snědla v jednom baru víc smradlavejch sýrů, než on ... Takže těžko říct ... Nicméně mi to stejně můj pohled na Turecko nezměnilo - miluju Turecko a vždy se tam budu ráda vracet ..Co se týká nákupů, tak jsme vždy něco koupili.. jak se píše níže - smlouvat a zkoumat ... :)Je pravda, ýe já tedy nejezdím na dovolenou a nemám nákupní horečku, ale spíš se courneme a pokud nás prostě něco zaujme, tak usmlouváme slušnou cenu a něco si přivezeme... Mám např. již 3 roky dvoje hodinky - jedny za 5 EUR - no name, respekt. mě neznámá značka JAGA a stále funkční..Líbil se mi jejich desing a tak jsem si je prostě koupila :) Nepotřebuji kopii Rolexek :) Ale to je na každém z nás ... Myslím, že třeba u hodinek těchto značek je ten rozdíl proti originálu markantní a pozná to i laické oko...

sisa 25.06.2009 09:22
RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

a na Slovensku sa iný výraz ako rifle takmer vôbec nepoužíva :-D :-D :-D

Zuzka123 24.06.2009 19:40
nákup oblečenia v Lare 

Dnes sme sa vrátili z Turecka, z oblasti Antalya - Lara. Najväšie obchodné stredisko je pred hotelom Delphin Diva, je tam 5-6 budov, kde sa dá nakúpiť. Hoci hotely sú takmer plné, nákupné stredisko neustále zívalo prázdnotou, obchodníci nadávali na krízu. Neraz sme v celej budove boli jediní turisti. Bohužial ceny mali neskutočne nadsadené, zjednávalo sa veľmi ťažko. Dokonca sme mali s jedným v Bazáre veľmi nepríjemnú udalosť, keď sme mu povedali, koľko sme ochotní za nákup zaplatiť, tak sa strašne rozkričal a z obchodu nás vyhodil! Za tričká - staré modely, ktoré sme pred 2 rokmi v Side nakupovali za 5-8-10 eur, tak dnes takmer všetci pýtali 35-40 eur, za svetrík pre dcéru, jednofarebný bez vzoru, tento Turek chcel 65 eur alebo za jej tričko 50 eur!! Pod 20 eur za tričko nikto nechcel ísť. Takže tohto roku sme veľa nenakúpili.

• Anonym (3)
otooto
21.06.2009 16:52 85.132.158.***
RE: RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

a ty stribrne hodinky za 500 jsou jasne stribrne - cha cha - to je jako koupit zlaty prsten za 50

• Anonym (1)
otooto
21.06.2009 16:45 85.132.158.***
RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 
Casionek 21.06.2009 14:23
RE: RE: RE: nákup oblečení 

Tak tak, na Moravě slovo rifle běžný výraz! :-D

fiona 21.06.2009 12:27
RE: RE: nákup oblečení 

Tak to jo, zase jsem se něco přiučila :-) :-) . Já fakt výraz RIFLE slyšela naposledy před 20 lety v Tuzexu :-) :-)

• Anonym (43)
  • Anonym (1)
Tiger 21.06.2009 12:16
RE: nákup oblečení 

to fiona: No jo, já mám dojem, že v některých částech ČR se slovo rifle prostě místo džíny běžně používá, hlavně na Moravě, nikdo se nad tím nepozastaví, každý ví, o co se jedná. A myslím, že v zahraničí se lidi ptají anhlicky na jeans.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu