A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

nákup oblečení

| efca
Ahojky,
letime letos do Turecka poprve. Muzeme mit nejake zdravotni obtize? A co nakupy, slysela jsem, ze maji levne znackove obleceni? A co parfemy?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
kaja.mrnkova 13.02.2020 08:37
Nákup oblečení a šatů Turecko 

Já musím říct, že jsem byla v Turecku s nákupy oblečení spokojená. Dlouho jsem tady sháněla po obchodech letní šaty ale u nás v Olomouci se mi nedařilo žádné najít a z netu jsem objednávat nechtěla. Z Turecka jsem si minulý rok přivezla troje krásné. Manžel si kupoval dvě trička od Niku- stály pár korun a každopádně to bude padělek, ale ani jeden z nás by to nepoznal- o to máme v šatníku několik pravých ze značkových obchodů.

Neregistrovaný uživatel
21.10.2019 03:24 217.66.160.***
Re: nákup oblečení 

Nejsou to parfémy..jen cosi co nevydrží ani hodinu vonět..

Neregistrovaný uživatel
07.10.2019 23:51 78.156.49.***
Re: nakupy 

ahoj vrátila jsem se z Alanye super dovolená všude obchody restaurace bary všude plno oblečení hezké kvalitní moderni prodavači supernechaji vyzkoušet pohoda klid turecko doprcuji loni jsem byla v Turecku Bodrum tam nejblíže do města busem v Alanyi se žije hodně do pozdních hodin je všude otevreno

Neregistrovaný uživatel
25.07.2019 07:13 46.135.16.***
Re: Zboží z Turecka 

Dobrý den, mohla bych vás prosím kontaktovat nebo pokud by bylo možné podělila byste se o své zkušenosti s obchodem v Turecku? Pokud by bylo možné, písněte mi prosím do mailu (smalldaren@seznam.cz). Předem děkuji. Přeji pěkný den Petra

Neregistrovaný uživatel
25.07.2019 07:00 46.135.16.***

Dobrý den, mohla bych se s vámi nějak zkontaktovat? Případně mohl byste mi prosím písnout na mail (smalldaren@seznam.cz) ? Kvalita z Turecka by mne zajímala, příští měsíc tam chci letět. Předem děkuji. Petra

Neregistrovaný uživatel
20.07.2019 20:35 93.91.150.***

znacky znacky znacky - kdo nema znacky je bebil :-D - takze jen znacky znacky znacky

Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 23:08 37.188.136.***

Parfémy jsou sice značkové, ale nevydrží ta vůně na vás dlouho. Nedoporučuji

Neregistrovaný uživatel
05.07.2019 19:31 78.102.25.***
Re: nakupy 

Chtěla bych taky něco k nákupům v Turecku, myslím že kdo vyloženě nemusí mít značky 100% tak bude spokojen, mám hodně triček, mikin, teplákovek atd a pořád drží barvu i formu, <3, byla jsem v Turecku už 4krat a pojedu zase :-D, nikdy jsme zdravotní problémy nikdo z nás neměli, jsme spokojeni. Ano Turci jsou někdy arogantní ale nesmí vás to vykolejit, sebrat se a jít dál, podaří se koupit i levněji :-D jinde, přeji příjemnou dovolenou a ještě příjemnější nákupy, kdo chce značky ať nakupuje za draho, já na to nemám :-D <3

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.03.2019 12:04 85.163.232.***
Re: znackove obleceni z Turecka 

Všichni ve městě nosí Adidas. Chtěl bych se jim vyrovnat, ale nemám na to.
Letos letím do Turecka a na tržnici řádně nakoupím ať čumí.Ještě bych potřeboval nějakou kérku a bílé auto...

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
25.02.2019 22:14 89.176.232.***
vili 

Ahoj chtěla jsem se zeptat Nevíte někdo Kolik stojí vodní sporty v Turecku například skútry na vodu padák za lodí, vodní lyže a tak podobně třeba na půl hodiny nebo hodinu v dolarech nebo přepočet na koruny děkuji

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu