A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

nákup oblečení

| efca
Ahojky,
letime letos do Turecka poprve. Muzeme mit nejake zdravotni obtize? A co nakupy, slysela jsem, ze maji levne znackove obleceni? A co parfemy?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
efca
28.07.2008 20:08 85.119.88.***
nákup oblečení 

Ahojky,
letime letos do Turecka poprve. Muzeme mit nejake zdravotni obtize? A co nakupy, slysela jsem, ze maji levne znackove obleceni? A co parfemy?

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
jaja123 28.07.2008 21:01
RE: nákup oblečení 

Ahojky Efco, my jsme byli v Turecku v červnu, než jsme odjížděli, tak jsem říkala, že do Turecka se jezdí kvůli zlatu a koženým výrobkům. Kolem hotelů byla dlouhá pasáž obchůdků se vším možným, všechno originál :-D :-D :-D. Trička, voňavky(parfémem bych to nenazývala) a i kůže. Všechno jsme omrkli a rozhodla jsem se, že toto koupím i u nás. Ale zaplatili jsme si výlet do Side. Byl to výlet, kde nás zavezli do zlatnictví, barák na tři patra a v něm zlato. Hm... nádherné kousky, to tady nenajdeš. A pak nás zavezli mrknout se na kůži, říkám barák na tři patra, samé kožené věci, nádherně ušité, modely a kvalitní kůže. No nekup si něco... Takže načerpej kreditku a zaplať si výlet, byl to zájezd spojený s plavbou po řece Manavrat. V Turecku jsem byla poprvé a těším se na další dovolenou.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Delphi 28.07.2008 21:03
RE: nákup oblečení 

Ahoj, v Turecku by tě mohl zastihnout leda tak nějaký průjem ;-) Aby jsi tomu předešla,tak vodu kupovat jedině balenou a vyhýbat se ledu v pití (nevíš,zda to bylo udělané z balené vody nebo z kohoutku).Dále se asi taky vyhýbat zálivkám v salátech.Ale tohle působí na každého dost individuálně,když bude mít někdo hodně citlivý žaludek,tak se asi neubrání ;-)
Jnak co se týče oblečení,tak se tam dá sehnat opravdu celkem levně,jedná se o napodobeniny značkového zboží a seženeš tak dá se říct všechny známe značky (Puma,Nike,Replay,celkem hodně Dolce Gabana,...) Rozhodně smlouvej a to minimálně na polovinu jeho původní ceny,oni mají ty ceny nadsazené,aby mohli s cenou klesat. Trička se tam cenově pohybují okolo 5-7 Euro.Koupila jsem si tam loni trička a mikino a nemůžu si stěžovat ohledně kvality :-)
Parfémy se tam taky dají sehnat,hodně jsem je viděla na trzích a opět to byli známé značky typu LaCcosta,Calvin Klein,... ale přímou zkušenost s jejich parfémy nemám :-?

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
andreiuska 29.07.2008 06:04
re 

Kupovala jsem oblečení i parfémy.Oblečení je poměrně dost kvalitní.parfémy měli 3ks za 10Eu a voní pěkně.Dalo by se říct,že je nerozpoznáš od originálu ;-) Mají snad všechny vůně co si vzpomeneš ;-) ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Therez 30.07.2008 16:31
RE: re 

Ja bych ty parfemy az tak nedoporucovala. Letos jsem si tam koupila napodebeninu Gucci Envy za 6 EUR, od originalu je nerozpoznas co se tyce vzhledu, ale bohuzel voni jen chvilku...Ale pokud od toho nic necekas a nevadi se tim polejvat klazdych 10 minut tak proc ne 8-)

• Anonym (1)
Iwet 31.07.2008 19:30
RE: obleceni 

Ahoj. Pred 2 dny jsem se vratila z tureckeho Bodrumu. Ja jsem zadne zdravotni problemy nemela, ale pritel mel potize s prujmem a po navratu mel teplotu, tak nevim. Kazdopadne doporucuji konzumovat alkohol, ktery je nejlepsi prevenci. Na Ruzyni v duty free shopu jsme ho nakoupili levne. O parfemech bohuzel nic nevim, ale byli jsme na obrovskem trhu s oblecenim. Maji tam akce typu 3 tricka za 10 Euro atd. V podstate je nemozne koupit si jen 1 triko. Prodavac ti rekne, ze kdyz si koupis 2, tak ti da slevu a kdyz 3, tak jeste vetsi. Rozhodne doporucuju si VSE pred zakoupenim VYZKOUSET !!! Maji to sice zabalene, ale neco muze byt spatne sesite atd. Videla jsem na vlastni oci slecnu, co si zkousela tricko a zjistila, ze ma tak maly otvor pro hlavu, ze by tam strcila maximalne ruku. Jinak u vetsiny obleceni je dobre poznat, ze to neni original (divne barvy,mnoho nasivek, stribrne flitry atd...), jako vietnamci. Ale treba dziny jsou OK, koupila jsem si dvoje za 40 Euro. Preji hezkou dovolenou :)

• Anonym (1)
Java3
31.07.2008 21:29 213.192.39.***
RE: RE: obleceni 

Vrátil jsem se před týdnem oblast Side, nakoupili jsme poměrně dost, příklad triko 5 EUR, rifle 10 EUR, 12 páru ponožek 5 EUR, teplákovka pro děti 10 EUR atd., parfémy cca 3 ks za 10 EUR( doporučuji párkrát vyzkoušet jak jdete kolem a pak za několik dní si koupit ten co máte vyzkoušený a voní dlouho) koupili jsme si 8 ks a všechny vyzkoušené a voní dlouho. Balení od originálu nejde poznat u většiny parfémů, ale u některých to nemají ještě OK, doporučuji rovněž při zakoupení na místě rozbalit a vyzkoušet. 8-)

• Anonym (2)
berta 01.08.2008 06:41
RE: RE: RE: obleceni 

Ahojky, nevíte kolik stojí kožená bunda v obchodě/přibližně/? Mám se bát o kvalitu, když ji nebudu kupovat přímo v tom velkém 3 patrovém obchodě u Side, kam se jezdí na výlet? Díky berta :-?

• Anonym (6)
Luciee 01.08.2008 08:16
RE: RE: RE: obleceni 

Chci se zeptat na číslování riflí - mají také číslování jako my (38,40,...) anebo mají "své".

Iwet 01.08.2008 09:38
RE: RE: RE: RE: obleceni 

Ahoj Lucie, cislovani rifli maji normalne jako u nas - 30,31 atd. Kdyz se te prodavac zepta na velikost, bude ocekavat tohle cislo.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu