A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Parkování u letiště Praha

| Janys
:-) Máte někdo zkušenosti s parkováním u letiště v Praze při vaší dovolené? Letíme na konci ledna a nemáme zkušenost jestli je to spolehlivé, slyšeli jsme, že se vyžadují klíče od vozu, což se nám moc nezamlouvá. Jestli někdo víte o spolehlivém zaparkování, tak děkujeme za informaci. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.07.2015 18:16 176.97.9.***

Včera jsem si vyzvedla svoje auto na www.zaparkujuuletiste.cz a bohužel auto stálo v řadě a já si nevšimla hned na místě,že na autě chybí poklice a lišta z masky vozu.Mají zde sice kamerový systém,ale odmítají mi poslat záznam.Sem rozhodně už auto nesvěřím!!!!

radekv 23.07.2015 08:01
Re: Parkování u letiště Praha 

Díky za tip, tam jsem ještě nebyl, vyzkouším - nevypadá to neosobně jako třeba Goučko, to mám rád :)

KubaKo 21.07.2015 15:34

Lítám často a rád ;-) parkuju vždycky tady http://www.parkovanir7.cz/, vyzkoušeno.

Kuba

• radekv
  • Anonym (2)
Roman
15.06.2015 20:15 46.13.75.***
pozor na Flyparking 

Rezervace a potvrzení objednávky proběhlo v pořádku. Při příjezdu na parkoviště mi bylo sděleno, že mají plno a jestli tam chci auto nechat tak tam mám nechat klíčky. Na dotaz, že chci číslo na šéfa bylo mi opovězeno, že číslo se nedává!!
Tak jsme odjeli na Fajn parking tam bylo vše v pořádku i bez objednání.

Radek
25.05.2015 08:43 89.102.4.***

Diky kamo.

umberto
20.05.2015 13:06 46.29.224.***

Využívám už několik let goparking a jsem spokojen. Přijedu na parkoviště, u závory se mi vytiskne lístek a obsluha mi sdělí, kam mám zaparkovat. Než zaparkuji a vyndám z auta zavazadla, tak je připraven u auta mikrobus, který nás ihned odveze na letiště. (3 min cesty).
Při příletu zavolám (někdy ani není nutné volat) a max. do 10-15 minut opět přijede mikrobus a odveze mě k mému autu. 15 minut čekání je jen, pokud je na stanovišti k odjezdu na parkoviště cca 20 a více lidí a je nutné, aby přijelo cca 4-5 mikrobusů.

Karel
20.05.2015 12:04 217.117.216.***
Parkia - nikdy více ! 

Vážení přátelé , Dosti často využívám různá parkoviště u letištěale ale bohužel jsem zaznamenal na vlastní kůži parkování na parkovišti Parkia . Pro mě velmi nepříjemná zkušenost a již nikdy více. Zlatý Go parking . Jednak je parkoviště umístěno pro mě jedoucího ze severu dosti daleko a " v nějaké díře v Praze" kde se tedy v noci nechci hrabat.Dále odvoz odrbaným autem by mi tak moc nevadil jako - to že nejdou otevřít dvěře kufru / při příletu / a všichni zákazníci kteří chtěli odvézt stepovali okolo auta s různými nápady jak tam narvat zavazadla.... , dále jsem při příjezdu na psrkovišti Parkia zjistil že mám odřené auto. jediný zaměstnanec - hodně důchodového věku - co se vyskytoval na ploše - šofér auta co nás přivezl jen krčil rameny....no a poslední tečka - mé zaparkované auto bylo zablokované zaparkovaným autem jiného zaměstnance parkoviště který tam ale nebyl - ale bylo nám řečeno - že brzy příjde...... SUPER... No zkrátka Parkia již nikdy více . Obávám se abych příště po zakoupení parkování u nejmenované velké cestovky neparkoval někde před paneláky. Rozdíl 200,-Kč který činí u Go parkingu si rozhodně příště zaplatím , neboť je to pro mne blíž a pak se mi také dostane profesionálních služeb na profi parkovišti a ne v ohradě se štěrkem. Karel

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.05.2015 08:25 37.221.243.***

Loni jsme prvne vyzkouseli parking C primo na letisti a zatim bezkonkurencni. Kryte parkoviste, od terminalu dojdete za 1-2 minutu pesky (i s cestou vytahem, voziky na kufry jsou primo ve vsech patrech parkoviste), nejste vazani na zadny odvoz. V porovnani s goparking, kdyz prileti letadlo,, kde polovina lidi dostala parkovani u nich zdarma, tak se nemate sanci dostat do odvozu. Tady jste vazani ciste jen na sebe. Cena s goparkingem srovnatelna. Na kazdem patre i v noci je obsluha, takze nejaka vykradani, kradeni kol apod. jako bylo driv nehrozi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Max
06.05.2015 20:38 89.102.4.***

Ja bych doporucil pouzit srovnavac parkovani u letiste jako http://www.parkingunit.com/ ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Léňa
25.01.2015 14:59 89.177.197.***
Parkujunas.cz 

Jednoznačně NEJ,domluva supr,ochota,p,Šimek je moc milí pán.Vřele doporučuji..my už jedině tam (((clap)))

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu