A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Práce pro Turky v ČR

| Sila Christina
Sila Christina
Ahojta, měla bych dotaz na všechny, kterým se partner z Turecka přestěhoval do České republiky. Jak jste řešili problém se sehnáním práce v ČR? Potřebovala bych nějakou radu či typ, neboť budu tento problém za chvíli řešit já se svým přítelem. Moc děkuji všem za odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.01.2020 14:02 185.176.136.***
Re: Práce pro Turky v ČR 

Dobrý den, neví někdo o nějaké pozici pro Turka? Má 2 občanství, takže je občan evropské unie a s vizem nemá problém, lokalita Praha- děkuji

Email:Houzva243@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 19:18 37.188.156.***

Tohle může napsat vážně jen hlupák (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
18.09.2016 11:14 89.103.105.***

Ani v okolí Chánova se nic nenajde!Pokud chce dáma miláčka, tak v Turecku je moc pěkně, nevidím jediný důvod, proč žít s ním tady.Ano, žena má následovat muže, tak ať si na tyto pravidle rychle zvykne, bude do roka a do dne hůř.

• kulatyctverec
  • Anonym (1)
kulatyctverec 17.09.2016 07:49

To je také nápad je sem tahat, děvčata - žena má následovat muže. Možná v okolí Chánova by se něco našlo :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 20:06 94.113.169.***

On snad chce pracovat ???

Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 09:13 37.188.154.***

Ahoj ja mam přítele Turka žije v antalii a nevim jak ho dostat do Prahy nebo kam jít, potřebuje nejspíš vízum poradila bys mi, prosim te jsem trochu bezradna moc diky email je holandskyklukandy@email. CZ moc dekuji za jakoukoliv zpravu

Neregistrovaný uživatel
01.02.2016 14:52 46.33.96.***

Dobrý den, mám pro Vás nabídku práce :) Více na gastrook@centrum.cz

Neregistrovaný uživatel
09.11.2015 04:11 78.45.172.***

Jestli potrebujete prace my nabizime prace pro turci ale zaklade mate pobyt nebo nemate? Jestli chtcete tak kontaktujte bavanlar sro

Sarivoj 07.12.2014 17:38
Práce pro Turka v ČR 

Ahoj, kdybyste někdo věděl o práci pro vysokoškolského Turka v oboru ekonomie, financí... zatím nemá pracovní povolení - je potřeba na přímou pozici. Nebo radu, jak ho sem dostat, aby se zvýšila jeho šance získat práci dříve než mu udělí pracovní povolení/vízum.
Díky moc za rady
joviras@seznam.cz

Sarka
04.11.2014 15:43 195.113.94.***

Omlouvám se za moje čeština. Můj přítel je turečtina, a je třeba, aby se do Prahy, ale stále nemůže najít práci. On je strojní inženýr, ale je ochoten pro jakoukoli práci. Ví někdo o něčem?

Můj email je pianolessonsprague@gmail.com

Mluvím anglicky a trochu německy a česky
díky moc!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu