A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

práce v Turecku

| neuvedeno
Ahojte lidi, chci se zeptat jetli náhodou někdo nemáte zkušenost s prací v Turecku. Chtěla bych si přes léto sehnat nějakou brigádku na Turecké riviéře a netuším jak to chodí..jestli třeba jen přes české cestovky jako delegátka nebo je možná nějaká sezonní práce jako např v Anglii, itálii atd. Jestli o něčem víte, napiště kdyžtak i na mail. Díky moc za odpověď :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Big smile 07.05.2015 17:04
Re: práce v Turecku 

Lucka: přestupovala jsem loni na Sabiha Gökçen a v pohodě. O zavazadla se starat nemusíte, musela jsem přes kontrolu až téměř ven a pak zpět na odlety do prvního patra, pokud se domluvíte anglicky tak Vám určitě personál letiště poradí.

Lucka
07.05.2015 11:16 160.217.173.***
přestup v Istanbulu 

Dobrý den, letíme na dovolenou do Turecka s přestupem v Instanbulu. Ještě jsme to takto nikdy neabsolvovali, já osobně z toho mám strach, jak najdeme další letadlo, jak to stihneme, co zavazadla? Může mi někdo říci zkušenosti? Děkuji!

• Anonym (1)
Magda
14.04.2015 19:07 194.228.13.***
Turecko, práce 

Dobrý den, hledám na červenec-srpen práci v okolí Alánye, výhledově nejlépe na pořád :-).. bohužel vůbec nevím kde se obrátit, uvítám jakoukoliv radu nebo pomoc. Domluvím se anglicky... a zároveň není tu někdo, kdo taky by rád takto vycestoval, ale nechce se mu samotnému??? ;-)
kmentovamagda@seznam.cz

• Anonym (1)
Michaela
09.03.2015 23:08 86.49.14.***
prace Turecko 2015 

Dobry den vsem
Chtela bych jet pracovat do Turecka na sezonu,nejlepe do Bodrumu nebo nekde pobliz v ramci Egejske riviery.
Mohla bych odjet v kvetnu,cervnu. Hledam praci v hotelu,v restauraci a vlastne cokoliv. Jsem pracovita a je na me spolehnuti. Mluvim skvele anglicky.
Nevedeli byste o necem?
Budu vdecna za jakekoli odpovedi,rady a nabidky.
Piste prosim na: michaela.a@email.cz
Dekuji predem

Anna
18.09.2014 19:48 212.111.31.***
práce Turecko 2015 

Dobrý den,
ráda bych sehnala letní práci v Turecku - Antalya. Kdybych si mohla vybírat poblíž Side. Ale na tom nezáleží. Je mi jedno o jakou práci by se jednalo. Studuji pedagogiku, ale klidně bych obsluhovala i v hotelu. Volná jsem od poloviny června do poloviny září.
Nemohl by mi někdo poradit kde shánět?
email: smetanova.an@seznam.cz
Děkuji

Santiago 13.09.2014 15:09
brigáda v turecku 

Neví někdo o nějaké brigádě na léto 2015 v Turecku nejlépe poblíž Adany. Pište prosím na mail: opekane@seznam.cz

Jiřka
12.09.2014 12:31 178.255.168.***
Re: 

Ahoj Danielo :)

Plánuji pobyt v Alanyi, tak mě zaujal Váš příspěvek, jelikož teď řeším možnosti víza Mohly bychom se zkontaktovat ohledně toho turistického víza? Děkuji! Můj mail TulipaAurora@seznam.cz

ondrej
07.08.2014 16:02 46.135.64.***
preklad 

Ahoj
Nasel by se tu nekdo kdo by mi prelozil zivotopis do turectiny?
Prosim o kontakt na 777092554 nebo email o.robb@seznam.cz
Predem mnohokrat dekuji

Ondřej
21.07.2014 00:12 94.113.9.***
Práce v Alanyi 

Dobrý den

Chtěl bych poprosit a požádat jakékoliv informace o tom jak nejlépe sehnat práci v Turecku, v Alanyi.
Popřípadě nějaké informace co vše musím mít a udělat proto abych tam mohl pracovat.
Předem mnohokrát děkuji za odpověď

Barbora 24
24.06.2014 16:42 194.212.104.***
práce v Turecku 

Ahoj lidi, také mám zájem o brigádu nebo práci v Turecku. Side jsem navštívila před rokem a bylo to tam užasné :-) teď jsem vyšla školu a chystám se do práce, ale tady není nic moc a práce v jiné zemi mě láká více :) nevíte o něčem ? Děkuji :) :-))

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu