A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

práce v Turecku

| neuvedeno
Ahojte lidi, chci se zeptat jetli náhodou někdo nemáte zkušenost s prací v Turecku. Chtěla bych si přes léto sehnat nějakou brigádku na Turecké riviéře a netuším jak to chodí..jestli třeba jen přes české cestovky jako delegátka nebo je možná nějaká sezonní práce jako např v Anglii, itálii atd. Jestli o něčem víte, napiště kdyžtak i na mail. Díky moc za odpověď :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Chiara
18.10.2007 09:55 90.176.40.***
Delegátka v Turecku 

Ahojka,
chtěla jsem se zeptat, jak je to s delegátkama v Turecku...musí umět i turecky? Slyšela jsem, že stačí jen němčina a základy angličtiny...Jinak bych asi měla obejít cestovky se životopisem, co? Popovídá mi někdo, jak to chodí.. ?
Díky
Chiara :-P

Kandelor 06.10.2007 14:26
RE: RE: RE: RE: RE: Letuska 

Stejne me tu vzdy prekvapuje text jako : chci byt delegatka...atd...i kdyz , ja rikala to samy, ale kdyz si to pak clovek zkusi, tak to je trosku jine, nez jen predstavy, ale ma to i spoooustu plusu 8-)

Kandelor 06.10.2007 14:26
RE: RE: RE: RE: Letuska 

Nazdarek Emo, tak jsem v CR -uz teda skoro mesic, ale dlouho jsem se ti neozvala, tak se nezob. Jak je v alanyi? V bodrumu bylo rusno, a uz jsem mela tech lidi i dost ti reknu, vyklad na efesu jim kolikrat nestacil, pamukkale zase - proc jedeme na koberce...:) ...des a hruza...a podarilo se ti podivat se za efesem? nebo ses porad very busy ?? papa

Emo 27.09.2007 16:55
RE: RE: RE: Letuska 

HI, neboj se, hlavni na teto praci je dobre znat jazyk, umet pouzivat hlavu a samozrejme rec.

Delphi 22.09.2007 19:14
RE: RE: Letuska 

Jak to tady tak pročítám,tak koukám,že většina lidí,kteří chtějí v budoucnu dělat v cestovním ruchu,tak studují už SŠ podle toho zaměřenou.Má vůbec šanci někdo,kdo studuje gympl? :-?

Love 22.09.2007 13:07
RE: Letuska 

Díky za odpověd, no ono je to ale zatím daleko, jsem teprve v 1. ročníku.

stanya 22.09.2007 12:56
Letuska 

Myslim ze jo, moje kamaradka taky dodelala cestak a sla delat letusku. A taky meli jenom vyberove rizeni, vybrani pak prosli kurzem. Zkus si napsat treba na CSA, urcite ti poradi.

Love 21.09.2007 19:40
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Delegát/průvodce 

Ahojky mám takovou otázečku, ale nevím jestli někdo bude vědět.....Studuju Odbornou školu služeb- Cestovní ruch, chci být delegátka, ale taky mě napadlo že bych mohla být letuška, neví někdo jestli pak po matuře stačí jen nějaký kurz???Předem dík za odpovědi.

monkey 21.09.2007 11:45
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Delegát/průvodce 

Já myslím, že ano. Je tam pouze uvedeno, že přednášky navazují na středoškolské znalosti. Ten kurz si můžeš udělat buď ve škole cest. ruchu Tyrkys nebo v PIS. Podívej se na jejich stránky.

Luciee 21.09.2007 09:32
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Delegát/průvodce 

A ten průvodcovský kurz si mohu udělat hned po maturitě?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu