A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

pseudo TRAVEL SERVICE

| chip
chip
Chtěl bych upozornit cestující,(kteří se ještě do nedávna jako já těšili na cestování novými Boeingy společnosti Travel Service) na skutečnost, která nás překvapila při letošním letu z Ostravy do Antalye a zpět. Travel si pronajal k těmto účelům letadlo nějaké společnosti Amsterdam Airlines, takže nám sloužil značně ojetý Airbus 320 bez nápisů se značně omšelým interiérem a smíšenou posádkou rozpačitého dojmu. Nad neupevněným sedadlem kymácejícím se dozadu krčili rameny, že prostě oni ví a je to tak . Toto je jen informace pro ty, kteří se těší na nové letadlo s obrazovkami :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.05.2019 06:54 193.107.253.***
Re: Zůstal nám jen hotel. 

Děkuji za odpověď, já už myslela, že s odlety do Turecka se nic neděje, protože lety do Egypta je masakr. :-@ S rodinou letíme v září od BS z Prahy, tak se necháme překvapit. Jana =-O

Neregistrovaný uživatel
05.05.2019 20:39 89.203.236.***
Zůstal nám jen hotel. 

Změna u Fišera. Místo odletu z Pardubic v 11.15 h máme odlet z Prahy ve 20.30h. Letadlo poletí jak blázen, aby dosedlo do 24.00. Mrzí mě, že jsme na to přistoupili, ojednávali jsme kvůli Pardubicím a odletu.

Neregistrovaný uživatel
05.05.2019 15:14 85.163.8.***
pseudo TRAVEL SERVICE 

Stalo se už někomu, že cestovka změnila odlet. Jana

Neregistrovaný uživatel
04.05.2019 23:03 212.109.189.***
Turecko 

Dostanu se letos do Antalye z Ostravy.

laia
02.09.2011 14:47 194.212.22.***
Re: pseudo TRAVEL SERVICE 

Travel service mi ještě přijde luxus z těch co využívají cestovky například oproti SKY.

danuska 02.09.2011 14:05
Re: Travel service 

Katarina fakt se ničeho nebojte.My létáme stále s Travelem a jen taká otázečka?
Nebojíte se jezdit po D1? v případě,že ne,tak Travelem se taky nebojte,řekla bych ,že Travel je bezpečnější.
Přeji příjemný let a dejte si na letišti panáčka slivovičky a bude to fajn Ne zase moc aby vás vzali do letadala 8-)

Hanka
02.09.2011 13:02 93.91.149.***
Travel service 

Katarina, nemáte se čeho bát.. My létáme z Prahy Travelem 2x do roka. Letos jsme byli v Turecku a na podzim se chystáme do Egypta, opět let Travel Service. A klidně si to občerstvení /vždy jsme měli teplé jídlo, různé druhy nealko, pivo i víno, káva, čaj/ dejte, alespoň Vám to rychle uteče. A obrazovka? Proč ne, můžete sledovat nad kterým územím jste a kolik máte času do cílové destinace. Tak Vám přeji krásný a ničím nerušený let, příjemnou dovolenou a šťastný návrat domů. Až se vrátíte, napište, budu se těšit na Váš příspěvek.

• Anonym (1)
katarina
31.08.2011 17:57 195.91.56.***
5.9.2011 

Ahojte ahojte je tu niekto kto teraz niekedy letel do turecka s Travel sevisom???alebo nebodaj leti v rovnaky termin ako my a to 5.9.2011 z Bratislavy????Ja mam fobiu z lietania strasnu...strasne sa boji, je mi jedno ze tam nebude obrazovka to sme snad nikdy nemali, ani len to jedlo mi nevadi, pretoze ja od strachu aj tak nic nejem, len aby bolo vsetko ok a mali sme hladky let.... :-S
Dakujem

KrausMisa
01.08.2011 18:00 213.168.187.***

My měli při jedné cestě bagetu a při druhé salát a řízek, takže je to různé. Ale hlavní je, že dobře doletíme a ty 2 hod. člověk vydrží i bez jídla :-)

radimek 01.08.2011 16:14

Chci se zeptat, zda při letu Ostrava - Antalya obdržím na palubě letadla teplé (jídlo) občerstvení nebo jen bagety ?? Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu