A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Royal dragon hotel

| milenba
milenba
ahoj všem cestovaelům. Chtěl bych se zeptat zda má někdo informace o hotelu Royal Dragon. Údajně měl být zprovozněn v dubnu letošního roku, ale CK má k dispozici jen foto - atrapa a prý je vše v pořádku. Po zkušenostech, které měl pan Miroslav s hotelem, si chci hotel prověřit. Děkuji všem za jakékoliv info k hotelu a jeho okolí. Uvítám i foto
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.03.2020 17:00 193.165.97.***
Re: Hotel Royal Dragon 

Promiňte, ale není lepší se na takové věci zeptat PŘED nákupem pobytu?

Neregistrovaný uživatel
05.03.2020 13:49 83.240.60.***
Hotel Royal Dragon 

Dobrý den.Prosim vás letíme do tohoto hotelu s rok a půl starou dcerkou na začátku června.Nevíte někdo jaká je v této době obsazenost hotelu a teplota moře? Díky Mára.

Katka
14.04.2015 14:43 91.139.5.***
Re: 

Jedeme..viz níže, kluk devět let---tez dost živý :-)

Lucie Pantůčková
13.04.2015 11:01 37.44.22.***

Ahoj, nejede náhodou někdo z Vás na dovolenou do tohoto hotelu v rozmezí od: 28.6 - 5.7.2015. Máme 2 kluky (hodně živé) 4-7 let.

Katka
19.01.2015 19:57 46.135.38.***
seznameni 

Dobrý den.Nejede nekdo 23.6.-3.7. 2015 do tohoto hotelu?Mame kluka 9 let.
Děkuji Katka

Ivča
09.08.2013 17:28 213.220.240.***
Re: Royal dragon hotel 

Monika: aha, to jsem přehlédla (((clap))), to pak je k vzteku. Ale já bych to řešila s delegátkou, protože, pokud nemám promo pokoj, tak bych bojovala. Chápu ale, že to naštve a otráví, zejména pokud to je opakovaně... :-$.

Monika
09.08.2013 11:13 85.207.86.***

pro Ivču
Ale Prytanis byl od Fischera a ten pokoj, co viděl, byl taky od Fischera. Jak už jsem tady psala, pracuji jako recepční v hotelu, takže to znám i z té druhé strany. V každém hotelu jsou pokoje lepší a horší. No a i ty horší se musí obsadit. Třeba i jen na jednu noc. A bohužel to někdo vždycky odnese. Prytanis má evidentně smůlu, že dle toho, jak psal, se jim to stává skoro pořád. To pak člověka fakt naštve, zvlášť když jde o hotel 5 hvězd za veliký peníze.

Ivča
08.08.2013 17:36 213.220.240.***

Prytanis: skutečně se stává, že v jednom a tom samém hotelu nakupují CK různý kontingent pokojů. Tudíž Fischer můe mít pokoje jak popisujete lepší a jiná CK za levnější peníz bere tzv. ty "šetřící", tudíž sice levnější, ale hůř orientované... Pochopitelně při nákupu to CK nesdělí... (((clap))) Takovou zkušenost máme i my.

Prytanis 07.08.2013 20:57

Monika: no já tomu taky nerozumím. Ostatní, co tam byli od Fischera, dostali skvělé pokoje. Byli jsme se v jednom podívat - vybavení je stejné ale oni měli v 5. patře úžasný výhled na moře a celý areál hotelu s bazény. Možná je rozdíl v tom, že oni byli tři - paní s dvěma dětmi, kdežto my jen dva ... Ale jak říkáte, když si zaplatíte 5* hotel, těžko se smiřujete s tím, že se na balkoně díváte na popelnice nebo prašnou castu a dieselové agregáty.

Monika
07.08.2013 08:27 85.70.235.***

Pro Pytanis
Já to myslela tak trochu ironicky. Mám taky dítě, takže si dovedu představit, jaké to je. Nám se tohle nikdy nestalo. Je pravda, že já detaily neřeším /díky svojí práci recepční jsem hodně benevolentní/, ale jsou samozřejmě věci, které prostě člověk nezkousne /viz. Vaše "zážitky"/. Průser je, když si koupíte za velký peníze 5 hvězd hotel, tak prostě čekáte určitou úroveň. O to větší je pak zklamání. Kdybyste si koupil 3 hvězdy, tak si prostě řeknete, že to jsou 3 hvězdy. Někde tady v diskusi jsem četla, že paní měla podobný problém i s německou CK, že je strčili do nějaký díry. Tak pak už fakt nevím. Jak říkám, my jsme tohle nezažili, abychom měli něco tak strašnýho, že bychom museli pokoj měnit.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu