Dibla
28.08.2008 15:51 194.213.41.***
nákup oblečení 

AHoj,
já jsem se vrátila z Turecka před 14 dny a naivně jsem si myslela, že si tam taky nakoupím nějaké oblečení, ale byla to docela hrůza, bílý bylo většinou špinavý, tmavý zase vybledlý, špatně sešitý apod. ani to za ty peníze nestálo, parfém jsem si tam koupila, ten samý co mám doma originál, kupodivu i voní a celkem dlouho, akorát se trochu rozapdl uzávěr. Boty tam mají za 12-13 euro, ale to samý co mají tady vietnamci, a kvalita všeho ostatního mi přišla taky srovnatelná s vietnamcema.
Jinak žádné zdravotní potíže jsme tam neměli.

MartinF.
08.01.2009 11:24 90.183.227.***
RE: nákup oblečení 

Dobry den! procital jsem si zde vase prispevky...v nekterych pripadech s Vami musim souhlasit...je Turecko a Turecko..obycejni turisti se jentak k dobremu zbozi nedostanou.Ale verte mi,ze kvalita se tam da sehnat!a nepoznate pak "original"z Prahy od Turecka.Sam dovazim zbozi a prodavam zde.A ceny? tricka 350-500kc....kdo by mel zajem o spolupraci...muze pisnout..

• Anonym (1)
Ančí 09.01.2009 14:31
RE: RE: nákup oblečení 

Ahojky MartinF.,chtěla jsem se zeptat na zboží které dovážíš z turecka,měla bych zájem :-D ,tak jestli máš email nebo nějaký kontakt na tebe.Byla bych moc ráda. :-)můj email je tady.děkuju moc Ančí

• Anonym (1)
Pinarcioglu 09.01.2009 21:28
RE: RE: RE: nákup oblečení 

muj nazor je, ze co se ceny tyce, tak je neco jineho v turistickych oblastech a jinem miste, kde se turisti nevyskytuji, mela jsem tu moznost porovnat a srovnavat se to rozhodne neda. mista bez turistu jsou rozhodne lepsi, nezkazena a hlavne ceny primo bozske. a co se kvality tyce, myslim si, ze pro oko o 100% lepsi nez v turisticky oblastech...

chiara
20.02.2009 23:23 213.151.217.***

Ahoj Martin F. mala by som vazny zaujem o tovar z Turecka. Poprosim o blizsie info na mail. Dakujem

• Anonym (1)
čihi
07.05.2009 19:46 83.208.241.***

pro MartinaF,mám velký zájem o dovoz oblečení z turecka a o z mé stranymjsitou spolupráci.prosííím ozvi se dííky jana :-D :-D :-D :-D :-D

Jana Čihák
25.07.2009 18:50 83.208.241.***

ahoj,dovážíme oblečení moooc hezké i na přání zákazníka

Marek.Ha
30.07.2009 11:21 85.135.86.***
RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

ozvete se mi na mail s nabídkami děkuji

Tiger 30.07.2009 13:03

A ten email najdeme kde?

Michal2580
16.11.2009 22:38 213.151.217.***

možem poprosiť o email s ponukami tovaru. dakujem

• Anonym (1)
Roland Liprt
19.09.2009 16:20 90.183.67.***

MĚl bych zajem o dovoz oblečení z Turecka.Mohl by nekdo zaslad nabídku a cenovou relaci.moc dekuji

Michal2580
16.11.2009 22:40 213.151.217.***

možeš mi poslat nejaky email s ponukami, a cenami.

ktm161 16.11.2009 23:25
RE: RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

Ahojte. Mám vážny záujem o dovoz oblecenia z Turecka. Poprosil by som ponuky na email spolu s cenami. Dakujem.

jagrovi 25.11.2009 08:43
RE: RE: RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

Chtěla jsem se zeptat kdo byl letos v Turecku. Jak na tom jsou s plavkama? Konkr. mě zajímají dámské tankiny. Mají je vůbec? A výběr je velký? A ceny? Díky moc za info

Jana Vetráková
02.12.2009 10:02 195.91.79.***

Dobrý deň, mala by som záujem o turecké oblečenie do svojho butiku...dovážete ešte?..ponuku mi možte poslať na mail..ďakujem

veravera
22.09.2009 16:17 83.208.40.***

Dobrý den ,jaké zboží dovažíte a v jakých cenách možná bych měla zájem spolupracovat.vera

Frenkis
18.01.2010 21:46 95.102.192.***

Ahoj.AKY TOVAR VOZIš OBLEčENIE čI AJ NIEčO INE.

FilipZ.
21.07.2010 00:04 83.208.145.***
Nákupy oblečení 

Ahoj já se dneska vrátil ze Sidé. V turistické oblasti jsou koupil originální, velmi kvalitní trička (zatím jsem v jednom cestoval a pohodlné je velmi). Mají tam Quicksilver, Billabong, DC, FOX, Emerica, Etnies.. to vše v jednom zapadlém bazaru, kde to měli 3 trička za 20€, což je skoro zadarmo. Když v ČR je za 500 minimalně a tam máte jedno tak za 180kč :-)

jinak jsem koupil dres (neoriginál), 2 jeany vypadají hodně kvalitně /armany/ a mikinu "Billabong", která má orig. cedulku, ale materiál neodpovídá, ale stejně za ty peníze super :-)

hlavně dobře smlouvat ;)

Dančák 29.07.2010 15:20
RE: Nákupy oblečení 

Za městem Manavgat (poblíž vodopádu) je obchod s textilem Dickman, kde prodávají "značkové" oblečení za pár eur, za pevné ceny. Sortiment je podobný jako na bazarech, ale je ho tu velký výběr v rámci jednoho obchodu a nemusí se smlouvat - což ocení ti, kdo smlouvání neradi :-) V prodeji jsou i suvenýry, nějaké cukrovinky a obuv, ta je ale opravdu hrozná :-? Obchod zajišťuje na objednání dopravu auty a mikrobusy zdarma z hotelů v této oblasti tam i zpět, protože leží mimo trasy dolmuší. Nám to nabídla přímo delegátka Eximu, tak jsme vyrazili a pár hadříků levně nakoupili. Kvalita se ukáže po vyprání :-D

Daja 2 24.08.2010 09:14
RE: RE: Nákupy oblečení 

Můžete mi, prosím, někdo říci, který den v týdnu se konají v Manavgatu trhy? Letím do Side v září a ráda bych se podívala i do Manavgatu. Děkuji

katuskaaaaa
06.08.2012 20:03 82.202.91.***
Re: nákup oblečení 

MartinF ahojik Martine mela bych zajem o tvoje obleceni muzes se mi ozvat na mail katka584@seznam.cz
:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Domi Na
30.06.2013 13:50 94.113.196.***

Je na vás nějaký kontakt ?

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Gebe 11.07.2013 13:42

Dobrý den audinkag@seznam.cz

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
25.07.2019 07:00 46.135.16.***

Dobrý den, mohla bych se s vámi nějak zkontaktovat? Případně mohl byste mi prosím písnout na mail (smalldaren@seznam.cz) ? Kvalita z Turecka by mne zajímala, příští měsíc tam chci letět. Předem děkuji. Petra

Michell 26.01.2009 12:15

Na nákup oblečení jsem se dost těšila, čekala jsem, že toho koupím tolik, že se mi to ani do kufru nevejde, ale opak byl pravdou. Šli jsme na trhy a v podstatě jako bych se objevila na naší české vietnamské tržnici. Stejné oblečení, přezdobené, vypadající lacině, byla jsem dost zklamaná. Samozřejmě se dá něco vybrat, ale když jsem to viděla, ztratila jsem už náladu. Pokud už něco kupujete, rozhodně smlouvejte, vyplatí se to. Turci jsou už ale dost poevropštělí, takže se jim často smlouvat nechtělo, z mé zkušenosti bylo Tunisko na smlouvání lepší. Čeho jsem si nakoupila dost, byly turecké sladkosti, bezkonkurenční, vynikající. Co se týče střevních potíží, konzumujte slivovici, každý den "po kaléšku", vyplatí se to ;-)

edin 29.01.2009 21:17

Michell: ja tam smlouval o zivot a vsechno jsme nakoupili tak do 10eur, uplna pohoda, bylo to spise jako sport. :-) Kdyz nechteli prodat, tak jsem jako sli pryc a oni nam to hned za tu sumu, co jsme nabizeli, prodali. Ono je to vo tom, jak se dokazes hadat a smlouvat. Moje pritelkyn z toho sili, spis by nikdy nic nekoupila, ale ja ... koupim vzdy vse co chci a temer zdarma :-) :-)
je to asi i o povaze cloveka :-)

a je tam taky zbozi, ktere je moderni a jine nez u nas, jenom si musis zajit trosicku dal od hotelu ... :-P

• Anonym (2)
Amira 30.01.2009 10:23

Abych řekla pravdu, co se týče nakupování oblečení v Turecku, tak jsem byla trošičku zklamaná. Mnohem více obchodů tam bylo s oblečením spíše evropským než s takovým tím oriantálnějším, i když jsem byla úplně mimo turismus. Ceny docela šly. Dalo se smlouvat i tam, kde ceny měly pevné.

mesude
09.05.2009 10:36 62.245.101.***

Pokud chcete v Turecku nakoupit levne hezke obleceni je treba se vydat ma mistni bazary...tam najdete znackove zbozi(tim myslim opravdu znackove zbozi) za naprosto nepochopitelne ceny(tricko vyjde treba na 50 kc a mene). Vetsinou je to obleceni II. jakosti, coz znamena ze nekde muze byt malinkata dirka, anebo taky nic, zalezi na stesti. Tyto bazary jsou putovni - pokud jste v nejakem vetsim meste jako je napr. Antalya, tak kazdy den je bazar v jine casti mesta, staci se jen poptat mistnich lidi. Najdete tu prakticky vsechno, nejen obleceni, ale i koreni, orechy, ovoce, zeleninu, smisene zbozi, zkratka vsechno...Pokud jste ale v turisticke oblasti jako je Side apod.,tak se budete muset vydat do nejakeho vetsiho mesta, protoze tyto trhy jsou zkratka pro mistni, tudis v turistickych destinacich nebyvaji. Rozhodne to ale stoji za to, je tam fantasticka atmosfera a poznate trochu vic z toho "praveho" Turecka, coz je na hony vzdalene od turistickych oblasti.

Librast 10.05.2009 08:19
RE: RE: RE: RE: RE: nákup oblečení 

mesude: "... mistni bazary…tam najdete znackove zbozi (tim myslim opravdu znackove zbozi)...(tricko vyjde treba na 50 kc a mene)... II. jakosti" Tak tato vaše věta je opravdu velkou PERLOU :-) Jen totálně naivní človíček si může myslet, že i v těchto případech se jedná o ORIGINÁLNÍ zboží :-)))

Michell 30.01.2009 14:59

Edin: Jenom jsem říkala že smlouvání v Tunisku bylo úplně o něčem jiném, to byly teprve slevy. Mně strašně baví smlouvat, je v tom taková energie, je to báječná zábava, měli by to zavést i v ČR ;-) Hodně lidí na to není, v tom případě jeďte někam na sever :-D Zboží se mi tam opravdu nelíbilo, ale záleží na co člověk narazí.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@