A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

Turecko-postřehy, rady, informace

| ginka
ginka
Tak pokúsim sa po 2x založiť diskusiu, ktorá myslím je dôležitá pre dovolenkujúcich, kde by sme si vymieňali informácie, rady, postrehy z dovolenky na tureckej riviére.Môžete tu písať novinky, svoje tipy,názory na to ako, kde, za koľko prežiť krásnu dovolenku v Turecku. Čo sa oplatí kúpiť, navštíviť, čo vás prekvapilo, či pozitívne,či negatívne na vašej dovolenke?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.03.2020 08:23 158.196.92.***
Re: Koronavirus 

čím dýl se bude čekat, tím víc se pak za to storno zaplati...

Neregistrovaný uživatel
12.03.2020 08:15 178.255.168.***

Ahoj, také odlétám 9.6.. Dovolenou už mám zaplacenou celou.Zatím čekám jak se to vyvine.

Neregistrovaný uživatel
10.03.2020 22:18 193.165.24.***

Turecko tam vidim vice pro me dulezitych aspektu nez jen koronavirus
1.vyvoj situaxe v syrii - turecko je ve valce
2. Siruace na tuecko recke hranici a moznost vyhroceneho konfliktu
3. Koronavirus a jeho sireni se zemi blizkeho vychodu ci Evropy do teto zeme

A uprimne nevim co bude v cervnu,je fajnta zmena destinace tyden pre odletem ale kde to bude v cervnu vyresene,mozna posud teminu na zari by mohl ziskat cas,ale taky ta situace s koronacirem muze tevat 2 roky jakonse SARS. A jake mate storno podminky,jde to jestr i zrusit za maly storno poplatek a treba pockat na last minute dle situace?

Neregistrovaný uživatel
10.03.2020 21:19 194.228.32.***
Koronavirus 

Zajímal by mě váš názor na toto téma.Mám letět v červnu 9,6,2020 a nevím jak se to bude dále vyvíjet.Jak turci budou na to pohlížet až to tam začne proudít ze všech stran.
Já jsem optimista,ale myslím si ,že se toho viru hned tak nezbavíme.Když jsem nyní četla že i loď která chtěla zakotvit v Turecku,tak ji to nedovolili,že o přísum turistů nestojí.
V Turecku jsem byla asi 11x mám to tam ráda,ale představa .že tam přiletíme a budeme v hotelu zavření,že někdo tam zakašlal,mě znepokojuje.
Chtěla bych vědět jaké máte na to názory.Zatím v turecku nic není,
Mám to doplatit 10 dubna, i když mám možnost změnu destinace týden před odletem díky za příspěvky,ale to že mám sedět doma na zadku mi sem nepište díky- chtěla bych slušné příspěvky

Neregistrovaný uživatel
04.03.2020 16:36 212.71.185.***
Re: Turecko,rady, informace 

Zdravím také si myslím ,že je to Kekova měla jsem tam naplánováno jet před 3 roky když jsem měla zaplacen zájezd do Kemeru, ale týden před odletem nám cestovka krachla,tak nám dali náhradu k Alanyi.
Jinak do Turecka jedu letos po dvanácté.Jezdím pokaždé jinam.Všude je to hezké a všude jiné. Letos jedeme Do Side Iz Flower beach.
Doufám,že se to s tou Sýrií ustálí a bude to OK.Jedeme již v červnu,
tak přeji všem kdo se chystá do Turecka krásnou dovolenou 8-)

Neregistrovaný uživatel
20.02.2020 15:13 83.208.198.***
Turecko,rady, informace 

Děkuji za odkaz.Ten ostrov Kekova jsem taky našel ale nejsem si jistý jestli to je to co hledám.Vybavuji si jen,že to bylo v katalogu vyfoceno a asi přímo nějaké letovisko někde na Egejské riv.Ale jak píšu mohu se mýlit je to už přece deset roků.

Neregistrovaný uživatel
19.02.2020 18:26 83.208.198.***
Turecko,rady, informace -raja 

Zdravím.Po 10ti letech uvažuji o dovolené v Turecku.Několikrát jsem tam už byl a nyní se tam snad vypravím zas.Kdysi jsem chtěl do nějakého hotelu který se nachází v letovisku kde jsou v moři antické památky potopené po zemětřesení ale nakonec se jelo do Egypta.Nyní běží v tv reklama cestovky kde se šnorchluje právě nad těma památkama.Už jsem zapoměl co to bylo za letovisko a gogl mě taky moc nepomáhá.Víte někdo kde to je?

Neregistrovaný uživatel
03.08.2019 19:40 93.99.171.***
Páteční trh v Alanyi 

Do kolika hodin se koná trh v pátek v Alanyi???

Neregistrovaný uživatel
07.01.2019 22:20 81.30.229.***
Re: Turecko,rady, informace -raja 

Jo a dolmuša/jejich autobus/ klidně berou eura,spíše úplně běžně my z hotela do Side cca 13km 1euro/os.Když jedete někam na bazar tak to stejné a ani nerozlyšují vzdálenost.Nám se to ještě nestalo. :-\

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu