A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

výlet - DELFINÁRIUM - Alanya

| lucy1110
lucy1110
ahojte,

chcem ísť do delfinária v Alanyi; lenže výlet si určite nechcem kúpiť cez SK/CZ cestovku, pretože tie zvyčajne ponúkajú výlet aj s Aquaparkom (kam určite nechcem ísť)...

KEBY som si kúpila výlet cez miestnu CK, zabezpečia mi aj odvoz... všetko komplet, však? A koľko cca by to stálo? Či sa mi skôr nevyplatí dotrepať sa tam dolmušami,, ALEBO kúpiť si zájazd cez miestnu CK, ktorá mi zabezpečí aj odvoz – taxi... ???

(ideme do Side, časť Evrenseki..)
ďakujem za reakcie!
:-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.05.2020 19:51 158.255.26.***
Re: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

Nám v hoteli objednali taxík, ktorý nás tam zaviezol a prišiel pre nás. Cenu si nepamätám, ale bola veľmi priaznivá. Cenu za taxík sme si v hoteli dopredu dohodli, lístky do delfinária sme kúpili na mieste.
Bolo to super.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
27.05.2020 08:50 85.105.205.***

Dobrý den, já jsem kupovala výlet na www.alanyadailytrip.com a všechno v pořádku. Je to včetně vyzvednutí na hotelu a zase odvezení na zpátek. Bylo to super, moc jsem si to užila bylo to jenom na show, žádný aquapark něbo něcotakového, takže výlet na půl dne. Myslím, že byla nabídka na ráno a pak na odpoledne, jestli si to dobře pamatuji? Taxi bude zbytečně drahé, přeci jenom je podle mě lepší koupit ten lístek online, a nebo pak na ulici. Na ulici pak hold existuje riziko, že vás třeba nevyzvednout, i když s tím jsem se ještě nesetkala. :-)

Neregistrovaný uživatel
14.01.2020 20:15 193.179.210.***
Re: Delfinárium 

Dobrý den, a prosím kolik stály fotky?letos taky jedeme.Děkuji

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.09.2019 15:05 108.171.129.***
Re: Delfinárium 

Dobrý den, mohu se zeptat na cenu vstupného ? A dá se platit kartou ? děkuji za odpověd Pavla

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.08.2019 14:45 91.219.240.***
Delfinárium 

Dobrý den.
Včera jsme se vrátili z Turecka.V neděli jsme s dětmi podnikli výlet do delfinária.Musím konstatovat,že pro nás i děti to byl jedinečný zážitek.Od začátku až do konce.Ve stanovený čas nás v hotelu vyzvedl Ismail a odvezl nás do delfinária.Děti se samozřejmě chtěly fotit.Ismail nám vše vysvětlil a k samotnému aktu focení byl dětem nápomocen.Máme krásné vzpomínky,nejen díky fotografiím,ale i díky samotnému Ismailovi.Jakýkoliv výlet si můžete objednat předem ,nebo až na místě.Veškeré informace a spojení najdete na tureckotour.cz.Doporučuji.Šebelová 8 8-) -)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.07.2019 17:19 83.208.26.***
Re: Delfinarium Alanya 

Prosím o adresu delfinária, nemůžu to najít mapě najít. Díky moc.
stastny6@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
01.07.2019 21:21 188.120.201.***

Zdravím, přemýšlím, že bychom jeli do delfinaria dolmusi, nevíte náhodou, kolik to cca vychází ze Side? Případně, jestli není v sezónu problém se vstupem - vykoupeno cestovkami?

Neregistrovaný uživatel
16.06.2019 07:18 178.255.168.***
ceny slunečníku 

Ahoj, nevíte kolik stojí na Kleopatřině pláži set slunečník a lehátka na den ?

Neregistrovaný uživatel
09.05.2019 23:00 37.58.4.***
dotaz 

budeme ubytovaní v side orfeus park hotel dá sa odtiaľ dostať do delfinária. dakujem za radu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu