A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

výlet - DELFINÁRIUM - Alanya

| lucy1110
lucy1110
ahojte,

chcem ísť do delfinária v Alanyi; lenže výlet si určite nechcem kúpiť cez SK/CZ cestovku, pretože tie zvyčajne ponúkajú výlet aj s Aquaparkom (kam určite nechcem ísť)...

KEBY som si kúpila výlet cez miestnu CK, zabezpečia mi aj odvoz... všetko komplet, však? A koľko cca by to stálo? Či sa mi skôr nevyplatí dotrepať sa tam dolmušami,, ALEBO kúpiť si zájazd cez miestnu CK, ktorá mi zabezpečí aj odvoz – taxi... ???

(ideme do Side, časť Evrenseki..)
ďakujem za reakcie!
:-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
wwweru 07.06.2010 17:58
RE: RE: RE: RE: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

Doporučuji delfinariun v beleku( Troy) mají tam delfíny, bělouše a i mrože. byli jsme minulý týden a byla to bomba..mě se tam líbilo mnohem více než předloni v Seaalanyi.

kajoš
07.06.2010 15:59 217.112.171.***
RE: RE: RE: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

informujte se přímo na místě(my jsme byli Side- západní pláž) a skutečně delegátkou řečeno, že delfinárium je nefunkční - zpráva ze 17.05.2010. jako alternativu nabízejí výlet do hor - pomerančovníkové plantáže, rafty, vycházka po památkách.

lucy1110 07.06.2010 14:57
RE: RE: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

kajoš: čože??? v Sealanya ??? 8-O

kajoš
07.06.2010 14:06 217.112.171.***
RE: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

dobrý den, nám bylo před cca 14-ti dny delegátko řečeno, že delfinárium je zavřené z důvodu úmrtí zvířat.

lucy1110 07.06.2010 09:35
výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

ahojte,

chcem ísť do delfinária v Alanyi; lenže výlet si určite nechcem kúpiť cez SK/CZ cestovku, pretože tie zvyčajne ponúkajú výlet aj s Aquaparkom (kam určite nechcem ísť)...

KEBY som si kúpila výlet cez miestnu CK, zabezpečia mi aj odvoz... všetko komplet, však? A koľko cca by to stálo? Či sa mi skôr nevyplatí dotrepať sa tam dolmušami,, ALEBO kúpiť si zájazd cez miestnu CK, ktorá mi zabezpečí aj odvoz – taxi... ???

(ideme do Side, časť Evrenseki..)
ďakujem za reakcie!
:-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu