A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

výlet - DELFINÁRIUM - Alanya

| lucy1110
lucy1110
ahojte,

chcem ísť do delfinária v Alanyi; lenže výlet si určite nechcem kúpiť cez SK/CZ cestovku, pretože tie zvyčajne ponúkajú výlet aj s Aquaparkom (kam určite nechcem ísť)...

KEBY som si kúpila výlet cez miestnu CK, zabezpečia mi aj odvoz... všetko komplet, však? A koľko cca by to stálo? Či sa mi skôr nevyplatí dotrepať sa tam dolmušami,, ALEBO kúpiť si zájazd cez miestnu CK, ktorá mi zabezpečí aj odvoz – taxi... ???

(ideme do Side, časť Evrenseki..)
ďakujem za reakcie!
:-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ewca 03.04.2012 12:55
Re: výlet - DELFINÁRIUM - Alanya 

V delfináriu jsme byli v srpnu 2011. Delegáti se sice snaží plavání s delfíny zarezervovat. Do poslední chvíle ale není jasné, jestli se k delfínům dostanete. Rusové jsou totiž ochotni za plavání dát daleko více peněz, než ve skutečnosti tato atrakce stojí. Záleží tedy spíše na tom, zda budete mít štěstí. Potkali jsme se tam ale s Češkami, kteří si výlet domlouvali přes Turky, kteří jim plavání zajistili.

lucy1110 26.03.2012 11:54

ja som plávala.. síce v r2010...ale vtedy nebolo treba nič vopred objednať... Stačí tam ostať po vystúpení delfínov, a ono to už potom ide.. 8-)

karkade 26.03.2012 11:39

Byl někdo plavat s delfíny ? Je třeba takové plavání předem objednat ? Má někdo zkušenosti ? Díky za info.

Charli89 20.02.2012 23:30

Omlouvám se, to sem nepatří, ale nebyl z Vás někdo na výletě - Jeep Safari? Jaké to je?

Neregistrovaný uživatel
18.02.2012 22:11 91.103.166.***
Re: Sealanya 

LIMA DĚKUJI MOC ZA INFORMACE.

Lima
18.02.2012 21:13 85.71.72.***
Re: Sealanya 

Zkusím Vám ne přímo poradit, ale poskytnou informace,pokud si to dobře pamatuji.Váš hotel by měl být někde poblíž Clubu Turtas a Inova Beach, že?
V tom případě byste přešla na druhou stranu,jako do protisměru a vlastně byste se vracela jako směrem k letišti - ale jen kousek - podle mého odhadu tak okolo 10 km.Delfinárium je poblíž Konakli.Řidiči stačí říct delfinárium-oni rozumí.Konec konců až pojedete z letiště do hotelu pojedete přímo okolo něj,uvidíte jej po pravé ruce,určitě to poznáte.Pokud tedy nebudete zrovna někde u moře objíždět hotely.My jsme byli v Payallaru-hotel Club Sun Haeven - to je asi tak cca 2km od středu Konakli.Tam odtud jsme výlet podnikli,ovšem s cestovkou.Jelo nás ale jen 6 osob,takže nakonec pro nás přijela stará rozhrkaná dolmuše,fakt jsme jeli jen chviličku, ještě jsem říkala vnučce,že jsme klidně mohly jet ten kousek samy.Tak proto odhaduji,že z Konakli by to nemělo být víc než těch 10 km.Ještě větší vztek jsem měla,když po skončení programu jsme musely čekat skoro dvě hodiny,protože ta jedna rodina si zaplatila plavání a focení s delfíny a my 4 ostatní jsme tam v tom vedru v neklimatizovaném autě trčeli.Když jsem to pak v hotelů vyprávěla jiným Čechům,věděli zase oni o známých,kteří vyšli před hotel,zastavili dolmuši,sami si koupili vstupenky a nakonec je to vyšlo o nějakých 20 eur levněji ve třech lidech, než mě l dosp.+dítě,které ovšem muselo platit také plnou cenu-prý za místo v klimatizovaném autobusu se platí jednotně.Jak jsem psala,přijela rezavá dolmuše.No, ale to je Turecko, s tím se musí počítat.Tak snad jsem to nepopletla,když tak se jen zkusmo zeptejte delegáta,jak je delfinárium od hotelu daleko a uvidíte,zda to zvládnete sami.

Neregistrovaný uživatel
16.02.2012 20:41 91.103.166.***
Sealanya 

ZDRAVÍM,PORADÍ NĚKDO JAK SE DOSTAT DO DELFINÁRIA BEZ CK .BUDEME V KONAKLI HOTEL ROYAL VIKINGEN.DIKY ZA INFO O:-)

• Anonym (1)
Renča123
19.07.2011 21:20 188.167.77.***
Re: sealanya 

Jarka ďakujem za info. No , zdraželo plávanie s delfínom.

Pre Egypťanka1:
plávanie s delfínom : 1 osoba - 100€ / minulý rok.
1 fotografia - 20€
1 video - 50€
toto sú ceny z minulého roku 07/2010 - je to dobrý biznis pre turkov. Záleží od toho ako vieš vyjednávať. Mne sa podarilo "ukecať " vedúceho - 5 fotiek za 30€, aj to mi tam nadával do banditov.

Tak neviem, tento rok to na plávanie s delfínom nevidím. Aj tak plávanie s delfínom ( asi 8 Ľudí a jeden delfín ) trvalo cca.40 minút, pričom delfín plával okolo tých 8 ľudí, a samotné plávanie na delfínovi cca. 1 minúta je dosť drahý špás. No, raz to moja dcéra absolvovala, bol to určite zážitok na nezaplatenie.

Samotná show trvala asi 50 minút ( bolo to pekné) . Ja som osobne videla iba iba show v sealanyi - neviem porovnávať.

Egypťanka1 18.07.2011 09:22

Ahojte, tých 130 € je na osobu, alebo taktiež rodina, ako foto? Koľko trvá vystúpenie a koľko sa môže plávať s delfínom? Vďaka.

• Anonym (2)
Jarka
17.07.2011 21:42 77.48.109.***

Byli jsme v delfináriu 15.7.2011 a cena vstupného byla 18 euro a 14 euro dítě. Vystoupení začíná v 10.30 a v 15.00. Plavání s delfínem stálo 130 euro a rodinné foto s delfínem 20 euro.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu