A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Turecko - Diskuze

Původní dotaz

zkušenosti se Superzajezdy.cz

| marcííí
dobrý den,
jaké máte zkušenosti s CK superzajezdy.cz?chtěla bych totiž s nimi na dovolenou.doporučili byste mi to?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.12.2020 22:41 85.107.125.***
Re: zkušenosti se Superzajezdy.cz 

Ani omylem. Bylo to na hovno

Neregistrovaný uživatel
30.12.2020 17:46 37.221.245.***

Naprosto v pohodě. Rezervace provedena na počátku roku 2020. I přes Covid a nekomunikaci pořádající CK vše ochotně dořešili k mé naprosté spokojenosti :-)

Neregistrovaný uživatel
13.08.2019 16:53 80.92.245.***

Ani omylem. Lživé nabídky, které buď neexistují a nebo jsou dávno vyprodány, přesto dále inzerují. Poslali mi loňské podmínky a když zjistili, že udělali chybu, vůbec nechtěli situaci řešit. Komunikace žádná, nebo velmi neprofesionální. Peníze sice poslali zpět, ale bez omluvy. Dávám na ČOI pro prověření, taková podvodná jednání netolerovat.

Neregistrovaný uživatel
01.08.2019 11:04 90.182.123.***
Re: Kypr se Superzájezdy 

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zkušenosti s dopravou z letiště do hotelu a zpět.
Měli jste vše bez problémů?

děkuji
Blanka

Neregistrovaný uživatel
30.07.2019 21:35 213.220.208.***
Kypr se Superzájezdy 

S touto cestovkou jezdíme v posledních několika letech, využili jsme ji tak cca 7krát. Vždy jsme s ní byli velice spokojeni, naopak nám vždy doporučili výborně, upozornili případně na nějaké detaily. Takže za nás rozhodně DOPORUČUJEME.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.06.2019 17:01 89.24.189.***

Souhlasím, nedoporučuji. Nemají ponětí, co prodávají, uvádějí NEPRAVDIVÉ informace. Nabízejí něco, co vůbec cestovka, kterou uvádějí NEPRODÁVÁ!!! Ceny, které jsou uvedeny, rovněž neodpovídají a jsou zavádějící - klamou zákazníky. Když vznesete dotaz a na zájezd s doboru cenou, nabídnou námi vybraný hotel za cenu i o 100% větší. Pak se jen dokola omlouvají, že cestovka zýjezd za tuto cenu vyprodala. Ale klidně nízkou cenu inzerují dále. Když si to pak ověříte přímo v CK, zjistíte, že takový zájezd CK VŮBEC nenabízí!!!! Buďte opatrní. :-$

• Anonym (1)
Jiří Kuchta 20.12.2017 11:05

Pokud použiju přeprodejce, tak musím vědět proč. Musí mi k tomu dát něco navíc - jinak to nemá smysl. Například dopravu / parkování na letiště, nebo nějaký jiný bonus. Jinak je lepší použít originální cestovní kancelář.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.12.2017 19:06 82.113.44.***
Recenze Superzajezdy.cz 

My jsme s nimi byli vždy spokojení. Za deset let ani jeden problém. A to ať už šlo o Alpy nebo moře.... Petr

Neregistrovaný uživatel
06.11.2017 14:27 89.103.105.***

No přeci netovej přeprodejce nemá smysl...proč si raději neobjednáváte u pořádajících CK.Pak se nedivte, že nějaké zájezdy.cz ani neví, co vám prodávají...

Neregistrovaný uživatel
06.11.2017 10:48 62.168.3.***
zkušenosti se Superzajezdy.cz 

Společnost NEDOPORUČUJI. Velmi neseriózní, nevědí co prodávají. Dvakrát jsem se pokusil objednat lyžařský zájezd. Dvakrát to nedopadlo. Naposledy dnes, kdy mi při domlouvání ceny a termínu byla písemně odsouhlasena celková cena pro rodinu 2+3 18.752 (2x9376+3x0) a při zaslání smlouvy se z této sumy stala suma 29.720!!!
Napsali k tomu: Vybral jste si zájezd, který garantuje cestovní kancelář Nev Dama, jejíž jsme autorizovaným prodejcem. V příloze posílám cestovní smlouvu. Akce děti zdarma v tomto hotelu již, bohužel, není platná. Toto se vztahovalo pouze na smlouvy uzavřené během víkendu. V této chvíli je aktuální cena pro Vaši rodinu 29.720,-- Kč. Je mi to líto, ale platnost akce nám není předem známa.Ale i přesto se omlouvám....
Informace ohledně "děti zdarma" viz výše jsem tedy prověřil u CK Nev Dama. Tato CK mi potvrdila, že takováto víkendová akce nebyla. Superzájezdy takto pouze maskují svou neserióznost a neschopnost svých prodejců a snaží se jí přenést na jinou CK.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu